Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej TEA TREE

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
29,30 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Melaleuka, známa skôr ako „čajovník“, sa používa v 90 rôznych zmesiach a má nekonečné  aplikačné možnosti. Tento olej je slávny vďaka svojim čistiacim a omladzujúcim účinkom na pokožku. Podporuje zdravú imunitnú funkciu. Chráni proti environmentálnym a  sezónnym nebezpečenstvám

Detailné informácie

Podrobný popis

Melaleuca - čajovník - Tea tree

Melaleuca, známejšia pod názvom Tea Tree, alebo čajovník, má viac než 92 rôznych prírodných zložiek a nespočetné množstvo rôznych spôsobov použitia. Listy čajovníka používali austrálski domorodci už celé storočia. Rozdrvili listy a vdychovali olej, aby podporili čisté dýchanie. Tiež prikladali lístky priamo na kožu, aby sa ochladili. Čajovník sa ale najviac preslávil svojimi čistiacimi vlastnosťami. Môže sa používať na čistenie pokožky a nechtov a na podporu krásnej pleti. Dá sa použiť aj na čistenie všetkých povrchov v domácnosti, a ochraňuje proti vplyvom prostredia. Používa sa aj na príležitostné podráždenia pokožky, aby sa koža upokojila a difúzovanie tohto oleja, čistí a osviežuje vzduch. Podľa knihy Daniela McDonalda o Emóciách a Esenciálnych olejoch, je to „olej energetických hraníc. Ktorý prečisťuje negatívnu energetickú záťaž. Čajovník pomáha pretrhávať negatívne väzby, aby sa mohli vytvoriť nové, zdravé spojenia, také, ktoré rešpektujú osobný priestor a hranice človeka, ktorý tento olej používa.”

Primárne výhody:

  • Renomovaný pre jeho čistenie a omladzujúci účinok na pokožku
  • Podporuje zdravú funkciu imunitného systému, keď sa používa interne
  • Príjem na ochranu proti environmentálnym a sezónnym hrozbám

Aromatický popis:

Bylinné, zelené, kožovité

Hlavné zložky:

Terpinén-4-ol, y-terpinén, a-terpinén,

Použitie:
Pri príležitostných podráždeniach pokožky na postihnutú oblasť naneste 1-2 kvapky kvapky Melaleuca.
Pridajte 1-2 kvapky do vody, citrusových nápojov alebo veggie gélové kapsuly na podporu zdravého imunitného systému. 
Kombinujte 1-2 kvapky s čistiacim prostriedkom na tvár, aby ste získali ďalšie čistiace vlastnosti, alebo použite pokožku po holení.
Aplikujte na nechty a nechty po sprchovaní, aby ste očistili a udržali nechty zdravé.
Pridajte niekoľko kvapiek do rozprašovača s vodou a používajte na povrchy na ochranu proti environmentálnym hrozbám.
Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky vo vašom výbave.
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku do 4 fl. oz. kvapaliny.
Vonkajšie použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: Bylinné, zelené, kožovité

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz