Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej FRANKINCENSE

Neohodnotené
Značka: doTERRA
99 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

V dávnych dobách sa kadidlo cenilo viac než zlato, alebo sa verilo, že dokáže vyliečiť takmer všetky nemoci.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadidlo kráľovské (Boswellia frereana) (z Ománu)
čelaď Burseraceae
V dávnych dobách sa kadidlo cenilo viac než zlato, alebo sa verilo, že dokáže vyliečiť takmer všetky nemoci. Dodnes sa na Strednom Východe považuje za posvätný olej používaný pri obetných obradoch. Pomáha sústrediť energiu, obmedziť rozptýlenie a zlepšiť koncentráciu. Mierni hyperaktivitu, netrpezlivosť, podráždenosť a nepokoj. Má hlboké psychologické a duchovné benefity, už dávno uznávané v náboženských a duchovných tradíciách po celom svete. Jeho centrujúci účinok umožňuje jasnejšie sústredenie a je ideálnou pomôckou na meditáciu, rozjímanie a modlitbu, zanechanie mentálnej nesústredenosti a upokojenie mysle. Zabezpečuje stav mysle sústredenej na jednu vec, dovoľuje duchu aby mal rozlet. Je nápomocný v tom, aby pomohol nechať minulosť v minulosti a vytvoril prostredie, v ktorom sídli optimizmus a očakávanie slobody sústrediť sa na súčasné úspechy, ktoré umožňujú mier a sebaprijatie.
Aplikácia:
  • pri lokálnej aplikácii môžete používať neriedené, nanášajte na reflexné body alebo priamo na problémovú oblasť
  • možno použiť v difuzére
  • vnútorne môžete užívať jednu kvapku na lyžičku medu alebo do pohára s napr. sójovým alebo ryžovým mliekom
  • vnútorné užívanie nie je vhodné u detí do 6 rokov, u starších detí používať opatrne
Prečisťujúca zmes:
  • Kadidlo 3 kvapky
  • Divoký pomaranč 3 kvapky
Zmiešajte v dlaniach tak, že ich spolu pošúchate a keď sa zohrejú, aplikujte na šiju a čelo a sústreďte sa na prijímanie pozitívnych myšlienok a osobnej odvahy, aby ste si všímali dobro v sebe a ostatných okolo vás – tiež inhalujte z teplých rúk – uvoľňuje hrudník a obšťastňuje srdce.
Na aromatické, masážne aj vnútorné použitie.
 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: drevitá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz