Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Kids Oil Collection

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
170 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Vstúpte do sveta éterických olejov s detskou kolekciou doTERRA. Tieto esenciálne oleje, ktoré sú vopred zriedené frakcionovaným kokosovým olejom, sú dostatočne jemné pre deti všetkých vekových kategórií. Každá z týchto priateľských zmesí je formulovaná s ohľadom na deti - ich preferencie vôní, emocionálne potreby a najčastejšie zdravotné ťažkosti. Farebne označené štítky a roll-on topy robia aplikáciu jednoduchou a zábavnou. A hoci sú vytvorené s ohľadom na deti, nebuďte prekvapení, ak sa zamilujete do niekoľkých z týchto zmesí sami.

Detailné informácie

Podrobný popis

S pomocou dospelých sa vaše dieťa môže naučiť bezpečne aplikovať tieto esenciálne oleje na dlane, spánky, zátylok chodidlá a srdce. Ako vaše deti vyrastajú pomocou týchto olejov, môžu sa naučiť identifikovať svoje pocity a riešiť každodenné problémy. Detská kolekcia doTERRA obsahuje šesť zriedených zmesí olejov, ktoré sú určené na podporu srdca, tela a mysle.

Calmer ™ Restful Blend pomáha vášmu dieťaťu relaxovať a podporovať spánok. Vytvára pokojné pocity v celej mysli a tele s éterickými olejmi z levandule, rímskeho harmančeka, Ylang Ylang, Buddha wood (falošné santalové drevo) a frakcionovaného kokosového oleja.

Levanduľa a rímsky harmanček upokojujú úzkostné pocity, ktoré môžu zasahovať do spania. Buddha wood má vysokú koncentráciu komplexných seskviterpénov, ktoré môžu byť uzemnené, upokojujúce a podporujúce rutinné spanie pred spaním, keď sú aplikované aromaticky.

Vôňa kvetov Ylang Ylang podporuje relaxáciu. Tieto oleje v Calmer pomáhajú upokojiť myseľ pred spaním, podporujú pokojný spánok a podporujú relaxáciu.

Thinker ™ Focus Blend pomáha predchádzať mentálnemu rozptýleniu a redukovať pocity duševného stresu a únavy. Táto zmes príjemná pre deti sa skladá z éterických olejov Vetiver, Peppermint, Rosemary a Clementine s frakcionovaným kokosovým olejom.

Vetiver koreň je bohatý, drevný olej, ktorý upokojuje myseľ a prináša zameranie. Peppermint a Clementine sú energizujúce a podporujú pozitívny výhľad. Výskumy naznačujú, že inhalácia rozmarínového esenciálneho oleja môže pomôcť ľuďom pripomenúť si predtým naučený materiál, čo z neho robí vynikajúceho spoločníka na testovací deň.

Tieto oleje spolu v kombinácii Thinker pomáhajú vštepiť pocit bdelosti a sústredenia pri vykonávaní domácich úloh, počas testov alebo kedykoľvek je potrebná koncentrácia.

Brave ™ Courage Blend pomáha zvládať stres a pocity úzkosti. Proti negatívnym emóciám pochybností, pesimizmu a cynizmu s Brave Courage Blend. Táto zmes kombinuje éterické oleje Wild orange, kvetu Osmanthus, kôry škorice a dreva Amyris Wood.

Wild Orange je povznášajúci a energizujúci olej so sladkou, citrusovou vôňou. Amyris Wood sa tradične používa na podporu pokojných pocitov a zvládanie stresu. Osmanthus Flower je chemicky podobný Rose - je emocionálne podporujúca, keď niekto zažíva stresujúce pocity. Kôra škorice je energizujúca a poskytuje otepľovanie a upokojujúce účinky na pokožku.

Energický a povzbudzujúci, Brave podporuje pocity dôvery, odvahy a viery v seba.

Ochranná zmes Strong ™ podporuje prirodzenú imunitnú obranu a upokojuje emócie a pokožku v čase núdze.

Táto zmes kombinuje éterické oleje z kadidla, cédrového dreva, ruže a litsea s frakcionovaným kokosovým olejom.

Litsea sa niekedy nazýva „tropická verbena“ vďaka svojej podobnej vôni. Má príjemnú, sviežu, citrónovú arómu. Má vysokú koncentráciu geraniálneho a nerálu, čo mu dáva upokojujúce a upokojujúce účinky. Kadidlo má teplú, korenistú arómu, ktorá podporuje pokojné pocity. Upokojuje a omladzuje pokožku. Cedrového dreva sa historicky používa pre jeho upokojujúce a relaxačné aróma. Nové vedecké dôkazy poskytujú podporu pre toto použitie. Esenciálny olej z kvetov Osmanthus je chemicky podobný Rose. Má vysokú koncentráciu ionónov, takže je ideálny pre emocionálnu podporu, keď sa cítite ohromený.

Tieto emocionálne upokojujúce oleje v kombinácii Strong vytvárajú dynamickú zmes, ktorá posilňuje myseľ a telo.

Upokojujúca zmes Rescuer ™ znižuje pocit napätia v krku a ramenách.

Táto relaxačná zmes sa skladá z éterických olejov z levandule, Spearmintu, Copaiby a semena Tomar s frakcionovaným kokosovým olejom.

Levanduľa sa používa na upokojenie napätia hlavy a krku od čias Anglicka kráľovnej Alžbety I. Jeho svieža, ľahko kvetinová aróma vdychuje pocit relaxácie. Spearmint je topicky chladenie na kožu, vďaka svojmu obsahu mentolu, a je psychicky osviežujúci. Tomar semená esenciálny olej sa zberá z ovocia stromu pôvodom z Nepálu. Používa sa na podporu relaxácie na konci dňa. Copaiba pomáha vdychovať úzkostné pocity.

Spoločne tieto pozoruhodné oleje krásne zapadajú do veľmi upokojujúcej zmesi, ktorá môže pomôcť vášmu dieťaťu uvoľniť sa a relaxovať po náročnom dni.

Steady ™ Grounding Blend pomáha vyrovnávať náladu a upokojiť pocity, keď sa emócie zdajú byť blízko povrchu. Ako rodič si všimnete, že vaše dieťa je mimoriadne citlivé. Niekedy to znamená, že si potrebujú dlhšie zdriemnuť, alebo potrebujú extra objatie. Môžete pomôcť dieťaťu cítiť sa pokojnejšie a vyváženejšie s olejom Steady. Táto zmes kombinuje éterické oleje z dreva Amyris, jedle z balzamu, koriandra a magnólie s frakcionovaným kokosovým olejom.

Amyris Wood (tiež známy ako West Indian Sandalwood) sa tradične používa v meditačných postupoch na podporu pokojných pocitov a zvládania stresu. Má jemnú, drevitú arómu. Jedľa balzamu má vôňu vianočného stromu, ktorá upokojuje v čase zaneprázdnenosti alebo stresov. Semeno koriandra je bylinný olej používaný pri masáži pre upokojujúce účinky. Magnólia má vysoký obsah linaloolu. Výskumy naznačujú, že inhalovaný magnoliový esenciálny olej (vďaka obsahu linaloolu) môže napomáhať pocitom pokoja a relaxácie.

Tieto oleje v kombinácii Steady spolu vytvárajú pokojné a vyvážené pocity. Aplikujte Steady na spodnú časť chodidiel, na zápästia alebo na zadnú časť krku, aby ste podporili pocity pokoja a ustálili emócie.

Detská kolekcia doTERRA je úvodom k éterickým olejom. Tu je niekoľko spôsobov použitia tejto zbierky, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu.

1/ Aplikujte Calmer ™ Restful Blend na zápästia pred spaním alebo na spanie, aby ste upokojili myseľ a upokojili starosti. To je užitočné pre deti všetkých vekových kategórií. Táto zmes môže pomôcť starším deťom prevziať kontrolu nad vlastnými spánkovými návykmi.

Zloženie: éterické oleje Lavender, Cananga, Buddha Wood a Roman Chamomile v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: sladká, kvetinová, jemne drevitá.

2/ Keď vaše dieťa pociťuje pochybnosti, strach alebo úzkosť, siahnite po Brave ™ Courage Blend. Táto energizujúca zmes podporuje dôveru a vieru v seba samého. To môže byť užitočné pred športovou udalosťou, hudobným vystúpením, testom, alebo kedykoľvek keď deti potrebujú trochu povzbudenie veriť v seba.

Zloženie: éterické oleje Wild Orange, Amyris, Osmanthus a Cinnamon v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: teplá citrusová, kvetinová, jemne korenistá.

3/ Ak sa vaše dieťa počas domácej práce rozptýli, vytiahnite Thinker ™ Focus Blend. Aplikujte na zápästie detí, oleje sa tak ľahko rozptýlia. Je to je tiež skvelá zmes pred testami.

Zloženie: éterické oleje Vetiver, Peppermint, Clementine a Rosemary v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: zemitá, mentolová, bylinková.

4/ Keď vaše dieťa potrebuje dotyk, aplikujte Stronger ™ Ochrannú zmes v čase núdze. Podporuje prirodzenú imunitnú obranu a ponúka emocionálne posilňujúce výhody. Keď sa vaše dieťa necíti najlepšie, nechajte v jeho šatníku fľašu Stronger Protective Blend alebo aplikujte na zadnú časť krku, aby ste zvýšili dávku.

Zloženie: éterické oleje Cedarwood, Litsea, Frankincense a Rose v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: svieža, citrusová, jemne bylinková.

5/ Po futbalovom zápase vášho dieťaťa alebo po náročnom pracovnom dni aplikujte upokojujúcu zmes Rescuer ™ na spánky, krk, kĺby alebo iné cieľové oblasti pre pohodlie. Okrem týchto výhod, Rescuer - záchranca tiež podporuje relaxačné prostredie.

Zloženie: éterické oleje Copaiba, Lavender, Spearmint a Zanthoxylum v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: drevitá, mentolová, kvetinová.

6/ Keď sa emócie vášho dieťaťa zdajú byť nezvládnuteľné, môžete podporiť vyvážené pocity pomocou Steady ™ Grounding Blend. Predtým, ako vaše dieťa odíde do školy, aplikujte Steady na spodnú časť nôh, aby podporili pocity pokoja počas celého dňa. Aplikujte Steady na zápästie alebo krk podľa potreby počas dňa, aby sa emócie ustálili.

Zloženie: éterické oleje Amyris, Balsam Fir, Coriander a magnólia v základovom Frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: živicová, ovocná, jemne drevitá.

7/ Zmes Tamer ™ ako súčasť kolekcie pre deti dōTERRA, je však ideálna aj pre dospelých. Majte ju poruke pri lete lietadlom či cestovaní, upokojujúca aróma môže pomôcť pri nevoľnosti. Po konzumácii výdatného jedla naneste zmes na pokožku v oblasti žalúdka alebo na spodnú časť chodidiel. Pri žalúdočnej nevoľnosti zvoľte upokojujúcu masáž brucha, ktorá prinesie úľavu.  Má jedinečné účinky takých esenciálnych olejov CPTG™, ako je mäta pieporná, mäta roľná a zázvor v základe frakcionovaného kokosového oleja. Táto zmes pomáha navodiť pohodlie po konzumácii výdatného jedla.

Zloženie: éterické oleje mäta klasnatá a roľná, zázvor, semená petržlenu a čierne korenie v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa: korenistá, sladká, mätová.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí do 3 rokov. Môže sa vyskytnúť citlivosť na pokožku. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

Balenie obsahuje:

7x 10 ml esenciálne oleje: Calmer, Brave, Thinker, Strong, Rescuer, Steady a Tamer
7x silikónový vrchnáčik s karabínkou
1x taštička na oleje

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Balenie: 7 x 10 ml
Vhodné pre: deti

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz