Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej AIR

Neohodnotené
Značka: doTERRA
42 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Esenciálny olej Air (premenovaný z Breathe) - zmes na dýchanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes Breathe je špeciálne namiešaná na to, aby poskytla úľavu pri nádche, bronchitíde, škriabaní v krku, kašli a upchaní dýchacieho traktu. Odblokováva dutiny, bojuje proti infekciám pľúc, a uľavuje pri symptómoch alergie. Dokáže taktiež ničiť škodivé vzdušné patogény- baktérie a vírusy, ktoré by mohli poškodiť náš telesný systém. DoTERRA Breathe môže byť aplikovaný lokálne na hrudník, chrbát alebo spodok chodidiel alebo rozptýlený v noci, aby podporil pokojný spánok.

Pôsobenie: táto zmes otvára dýchací systém. Je ideálny pre rozptyľovanie v spálni pred spaním.

 • Udržuje pocit jasných dýchacích ciest a ľahké dýchanie
 • Podporuje pokojný spánok
 • Pomáha minimalizovať účinky sezónnych hrozieb
Zloženie:
 • Peppermint
 • Eukalyptus radiata
 • Melaleuca alternifolia (Tea tree)
 • Citrón
 • Ravensara
 • Kardamón
použitie
 • Difúzujte, dýchajte priamo z dlaní, alebo aplikujte lokálne na hrudník a spodok chodidiel, keď sú sezónne a environmentálne hrozby vysoké.
 • Používajte ho v exteriéri, aby ste minimalizovali účinky sezónnych hrozieb.
 • Difúzujte pred spaním pre čisté dýchanie
Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii produktu.

Postup ako aplikovať zmes Breathe:
Pri problémoch s dutinami a upchatým  nosom, naneste  priamo na hrudník (rieďte podľa potreby mastným olejom), na chrbát, na kosti za ušami, čelo a do stredu líc. Môžete tiež vmasírovať do reflexných bodov na dlaniach a chodidlách. U malých detí a ľudí s citlivou pokožkou zrieďte rovnakým dielom frakcionovaného kokosového oleja.
 
Pri škriabaní v krku: zmiešajte 4 kvapky levandule, 2 kvapky bazalky a 2 kvapky zmesi Breathe. Zvonka naneste na hrdlo.

 

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto
článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vhodné pre: citrusovo drevitá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz