chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej Tamer® Touch

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
24 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Tráviace ťažkosti sa netýkajú iba dospelých. Aj keď je množstvo éterických olejov pri vnútornom použití účinné pri riešení problémov so zažívacím traktom, chceme čo najviac minimalizovať riziko u detí. Zvyčajne to znamená lokálne použitie a riedenie. S využitím najnovšieho výskumu založeného na dôkazoch predstavuje kolekcia doTERRA Kids najnovšieho člena: Tamer zmes na trávenie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes Tamer Digestive Blend bola špeciálne navrhnutá tak, aby zmierňovala bolesti brucha vašich detí. Patentovaná kombinácia éterických olejov podporujúcich trávenie je poskytovaná v báze frakcionovaného kokosového oleja v ľahko použiteľnej guličke. Kombináciou toho najlepšieho z historického použitia a modernej vedy je Tamer ideálnou zmesou na zmiernenie nevoľnosti pri cestovaní alebo na pokojné pocity žalúdka po ťažkom jedle.

Mäta
Celá rastlina mäty sa používa po stáročia v stredomorských regióne a moderná veda začína chápať prečo. Klinický výskum okrem ,príjemnej vône , ukázal, že inhalácia môže pomôcť zmierniť pocity nevoľnosti1.

Japonská mäta
Tamer je jedinou zmesou doterry, ktorá obsahuje éterický olej japonskej mäty piepornej (Mentha Canadensis). Tento vzácny éterický olej má jednu z najvyšších koncentrácií mentolu, monoterpénového alkoholu, ktorý sa primárne spája s éterickým olejom Mentha piperita (Peppermint). Klinický a experimentálny výskum ukázal, že lokálna aplikácia mentolu môže upokojiť a ochladiť pokožku.

Zázvor
Zázvor ako esenciálny olej je najčastejšie spojený s tráviacim systémom. Zatiaľ čo väčšina výskumu zameraného na tráviacu podporu, ktorú ponúka zázvor, zahŕňa vnútorné použitie, klinický výskum preukázal, že môže mať upokojujúci účinok, keď sa aplikuje vnútorne.

Čierne korenie
Spomedzi mnohých tráviacichvýhod, keď sa aplikuje lokálne, sa ukázalo, že čierne korenie má upokojujúce vlastnosti.

Semená petržlenu
Petržlen je základnou zložkou tradičnej čínskej medicíny a historicky sa používa na rôzne tráviace problémy. Esenciálny olej zo semien petržlenu má vďaka svojej koncentrácii limonénu charakteristickú povznášajúcu vôňu.

Použitie:

  • Zmes Tamer sa môže používať lokálne dvoma konkrétnymi spôsobmi:  Po veľkom jedle alebo bohatom zákusku aplikujte Tamer na brucho, aby ste zmiernili nepohodli.
  • Pred dlhým výletom aplikujte Tamer na zápästie, potierajte sa a vdýchnite, aby ste minimalizovali pocity nevoľnosti.

Upozornenie:

Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

Balené pre pohodlnú aplikáciu v roll on guľôčkový aplikátor.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Balenie: Roll on guľôčkový aplikátor
Objem: 10 ml
Vôňa: korenistá, sladká, mäta

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz