chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej LEMONGRASS

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
15,60 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Lemongrass (Citrónová tráva)

Citrónová tráva sa už dlho používa v ázijskej a karibskej kuchyni pre svoju jemne citrónovú chuť a arómu. Tento olej sa môže pýšiť aj mnohými terapeutickými účinkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Citrónová tráva sa už dlho používa v ázijskej a karibskej kuchyni pre svoju jemne citrónovú chuť a arómu. Tento olej sa môže pýšiť aj mnohými terapeutickými účinkami. Okrem svojej jedinečnej chuti, silice z citrónovej trávy podporuje zdravé trávenie a pôsobí ako celkové tonikum telesných systémov pri jeho vnútornom požití. Často sa používa v prípravkoch na starostlivosť o pokožku, nyakoľko má vysoké čistiace schopnosti. Lemongrass je ideálny olej na použitie v masážnej terapii. Lemongrass má štipľavú, bylinkovú arómu, ktorá môže zvýšiť náladu a podporiť pozitívne myšlienky.

  • Podporuje zdravé trávenie
  • Uľavuje boľavým svalom
  • Čistí a spevňuje pokožku

Najbežnejšie použitie

  • Spojte rovnaké časti frakcionovaného kokosového oleja a oleja z citrónovej trávy na masáž po náročnom cvičení.
  • Používajte na ochutenie mäsových jedál na podporeu zdravého trávenia.
  • Kombinuje sa dobre s bazalkou, kardamom alebo mäsom.
  • Zrieďte olej, predtým než vyjdete von. Lemongrass éterický olej prirodzene odpudzuje hmyz.

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku do 1/4 l. nápoja
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

Balenie: 15 ml

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: citrónová

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz