chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej GRAPEFRUIT

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
24,60 €
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Grapefruit povzbudzuje a osviežuje; je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami

Detailné informácie

Podrobný popis

Grapefruit povzbudzuje a osviežuje; je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami

  • Čistí a detoxikuje
  • Blahodarne vplýva na mastnú pokožku
  • Znižuje psychickú a fyzickú únavu

Bežný spôsob aplikácie:

Lokálne: Môžeme aplikovať neriedený, na problémovú oblasť alebo na reflexné body.

Aromatické: Rozptyľujte v difuzéri alebo inhalujte priamo.

Vnútorne: Užívajte v kapsliach alebo v pohári vody alebo džúsu. Používajte na dochucovanie jedál pri varení.

Grapefruit je chutný, osviežujúci olej, ktorý pomáha posilniť imunitný aj lymfatický systém a je veľmi mocným antidepresívom. Osviežuje dych, lieči zapálené ďasná a má silné dezinfekčné účinky. Môžeme ho použiť v spreji na čistenie povrchov alebo na omývanie ovocia a zeleniny. Jeho účinok je široký - môžeme s ním ošetrovať pokožku hlavy, alebo ho zaradiť do programu na chudnutie. Uľavuje od symptómov chrípky a prechladnutia a v starostlivosti o pleť ho môžeme použiť na osvieženie starnúcu alebo uvoľnené kože.

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku do 4 dcl nápoja
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii produktu.

Balenie: 15 ml

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: citrusová
Položka bola vypredaná…

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz