Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej ZENGEST

Neohodnotené
Značka: doTERRA
49,90 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. Zengest využíva výhody týchto zavedených terapeutických zložiek v zmesi čistých esenciálnych olejov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. Zengest využíva výhody týchto zavedených terapeutických zložiek v zmesi čistých esenciálnych olejov. Každá zo zložiek má špecifické vlastnosti, ktoré dodávajú k celkovej účinnosti tejto silnej zmesi. DigestZen je dobre známy svojou schopnosťou pomôcť pri trávení, utíšiť občasný žalúdočný rozruch a udržiavať celkové zažívacie zdravie, keď sa užíva interne. Táto unikátna zmes obsahuje Ginger, fenikel a Coriander, ktoré pomáhajú uľahčiť príležitostné bolesti žalúdka, vrátane pohybovej nevoľnosti a poruchy trávenia, zatiaľ čo Peppermint, Tarragón, Aníz a rasca pomáhajú s trávením a pomáhajú udržiavať zdravý gastrointestinálny trakt. DigestZen je skvelý na to, aby ste ho mali po ruke, keď nastane žalúdočná nevoľnosť a je bezpečný a účinný. Vnútorné používanie DigestZen je zdravý, prirodzený a jemný spôsob, ako upokojiť žalúdočnú nevoľnosť alebo udržiavať zdravý tráviaci systém.

  • Podporuje zdravé trávenie pri internom používaní
  • Konzumujte, aby ste utíšili občasný žalúdočné podráždenie
  • Užívajte perorálne pomáha znížiť nadúvanie, plynatosť

použitie

Zloženie: zázvor, mäta, palina, fenikel, koriander, aníz, rasca

Aplikácia:

  • nie je veľmi užitočný na difúzovanie
  • vnútorné užitie (po jedle alebo na prázdny žalúdok) alebo aplikácia priamo na telo sú najlepšie spôsoby,
  • aplikovať na brucho a na zápästia pri nevoľnosti, veľmi zlom trávení, zvracaní, hnačke, kŕčoch, otrave jedlom, kyselinovom refluxe, pálení záhy, plynatosti, nafukovaní, kolike (u malých bábätiek na chodidlá)
  • Zengest užitý pred každým jedlom zlepšuje trávenie a potláča  množenie kvasiniek v žalúdku, odstraňuje cirkuláciu plesní, upokojuje kyselinovú reakciu na jedlo, a pomáha pri eliminácii parazitov, redukuje kyseliny a zápal tkanív, ktoré s ňou prichádzajú do kontaktu, aby pomohli systémom, aby sa navrátili k prirodzenému stavu vynikajúceho zdravia
  • aplikovaný na čelo pomôže proti nádche a upchatiu z infekcie dutín, pri aplikácii pozdĺž nosa a na líca môže uvoľniť ešte viac zahlienenia
  • pri použití na spodky chodidiel a dlane môže pomôcť ľuďom  zbaviť sa voľnopredajných liekov proti kyseline, stimuluje dobré trávenie a pomáha pri vstrebávaní živín z jedla, taktiež pri použití na brucho môže pomôcť proti sezónnym alergiám
Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa  alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

 

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto
článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vhodné pre: zažívanie

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz