Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej ZenGest Touch

Neohodnotené
Značka: doTERRA
32 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
DoTERRA Touch ZenGest (premenovaný z DigestZen) je perfektný olej, ktorý máte po ruke doma, v práci alebo pri cestovaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

DoTERRA Touch ZenGest (premenovaný z DigestZen) je perfektný olej, ktorý máte po ruke doma, v práci alebo pri cestovaní.

Uvoľňujúca aróma zmesi esenciálneho oleja ZenGest je kombinovaná s frakcionovaným kokosovým olejom v guličke ZenGest Touch pre jemnú topickú aplikáciu. Zmes obsahuje zázvor, fenikel, koriander, estragón, aníz, rascu a peppermint, ktoré sú známe svojou schopnosťou zmierniť účinky pohybovej nevoľnosti žalúdka inhaláciou alebo topickej aplikácii.

DoTERRA ZenGest Touch je ideálny pre tých, ktorí chcú výhody esenciálneho oleja Zengest v zriedenej verzii pre jemnú alebo citlivú pokožku.

Balené pre pohodlnú aplikáciu v roll on guľôčkový aplikátor.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Balenie: Roll on guľôčkový aplikátor
Objem: 10 ml
Vôňa: korenistá, sladká, mäta

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz