chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Ekologický čistiaci a leštiaci prostriedok

Novinka
Neohodnotené
Značka: CLEANO
5,90 €
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Položka bola vypredaná…

Vysoko účinný ekologický čistiaci a leštiaci prostriedok na okná a sklenené povrchy sa postará o dokonalú čistotu všetkých hladkých povrchov. Prípravok na báze alkoholu, cukrových tenzidov a organických esenciálnych olejov dokonale odmastí a odstráni prach a nečistoty a zároveň vyleští okná, zrkadlá, keramické obklady či kachličky, sklené vitríny, kuchynské zásteny a iné hladké povrchy, ktoré potrebujú rozžiariť či zbaviť šmúh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad upratovanie, čistenie a starostlivosť o domácnosť. Ekologické čistiace prostriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše šetrná k nášmu zdraviu, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje. Unikátne účinné zloženie čistiaceho a leštiaceho prostriedku na okná a sklenené povrchy predstavuje výbornú alternatívu pre čisté okná, zrkadlá, obklady či kuchynské zásteny a ďalšie hladké povrchy a súčasti domácnosti. Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pre upratovanie a udržiavanie čistoty v každej ekologickej domácnosti.

NÁŠ TIP
Uprednostnite čistiace prostriedky s mechanickým rozprašovačom. Takýto typ balenia nevyžaduje prítomnosť hnacích plynov, ktoré nepriaznivo vplývajú na naše zdravie a tiež zdravie našej planéty.
Nastriekajte výrobok na okná a iné povrchy, utrite suchou utierkou a doleštite jemnou textíliou.

TOP VÝHODY

  • vegánske zloženie bez živočíšnych prísad či syntetických farbív a vôní,
  • formulácia bez dráždivých syntetických detergentov, s obsahom organických esenciálnych olejov,
  • praktické balenie s mechanickým rozprašovačom bez škodlivých hnacích plynov predstavuje ideálnu alternatívu pre zdravé ovzdušie vašej domácnosti aj životné prostredie,
  • účinne čistí, odmasťuje, odstraňuje prach a nečistoty a prináša vysoký lesk, šetrí životné prostredie a je vhodný i pre septiky.

APLIKÁCIA
Prostriedok nastriekajte na povrch a  utierkou vyleštite. Ak je povrch silne znečistený, pred použitím tohto prostriedku prečistite povrch mechanicky pomocou špongie saponátovou vodou.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko drogéria
Objem: 500ml
Vhodné na čistenie: okien a sklených plôch
Vôňa: zelený čaj
Položka bola vypredaná…

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz