chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Ekologický gél na riad s mandarínkou

Novinka
Neohodnotené
Značka: CLEANO
5,95 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Ekologický gél na riad s mandarínkou predstavuje čistiaci saponát bez chémie. Vďaka zloženiu z prírodných tenzidov účinne odstráni špinu, mastnotu aj usadeniny, pričom nedráždi pokožku. Je vhodný pre všetky druhy riadu a materiály a stelesňuje ideálny prostriedok na umývanie riadu pre citlivú pokožku i pre septiky a to vďaka vysokej biologickej odbúrateľnosti  obsiahnutých zložiek. Bez syntetických vôní, s prídavkom organických esenciálnych olejov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad umývanie riadu. Ekologické prostriedky na umývanie riadu predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje pokožku rúk. Unikátne účinné zloženie predstavuje výbornú alternatívu pre čistý riad.  Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pri boji so špinavým riadom a mastnotou v každej ekologickej domácnosti.

NÁŠ TIP
Myslite ekologicky – zastavte vodu, kým na riad aplikujete čistiaci prostriedok.
Pre veľmi mastné či znečistené riady odporúčame nechať ich chvíľku odstáť, rozpustiť a odmočiť napustením vody a pridaním malého množstva ekologického gélu na riad.

TOP VÝHODY

  • vegánske zloženie založené na rastlinných tenzidov a zložiek, s obsahom organických esenciálnych olejov, 
  • formulácia bez chémie a syntetických detergentov či vôní znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií, nevysušuje a je vhodný aj pre citlivú pokožku,
  • vďaka unikátnemu zloženiu najvyššej biologickej rozložiteľnosti a nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je ekologický saponát vhodný aj pre septiky,
  • účinne čistí, odmasťuje a odstraňuje usadeniny a zvyšky jedla, pričom chráni pokožku i životné prostredie.

APLIKÁCIA
Riaďte sa odporúčaným dávkovaním podľa intenzity znečistenia riadu uvedenom priamo na etikete výrobku.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.

 

Áno, výrobok účinne odmastňuje a čistí aj plechy, pekáče a hrnce.

Nie. Kvôli obsahu tenzidov, ktoré spôsobujú penivosť produktu, výrobok neodporúčame používať v umývačke riadu.

Áno, na mastné fľaky na oblečení či obrusoch môžete aplikovať malé množstvo výrobku ešte pred praním, alebo môžete pridať malé množstvo výrobku priamo do prania.

Áno, výrobok je vhodný aj na citlivé materiály a povrchy. V prípade špecifických materiálov však odporúčame najskôr vyskúšať výrobok na malej plôške. Ak nezaznamenáte žiadnu reakciu, môžete sa bez obáv pustiť do umývania.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko drogéria
Objem: 400ml
Vhodné na čistenie: riadu
Vôňa: jemná mandarínková

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz