Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Ekologický čistič všetkých porvrchov - levanduľa

Novinka
Neohodnotené
Značka: CLEANO
8,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok pre celú domácnosť. Ekologický koncentrát bez zbytočnej chémie nezaťažuje prírodu a zdravie a predstavuje všestranný čistič na všetky povrchy. Pohodlne, prakticky a plnohodnotne nahradí saponát na riad, odmasťovač, čistič na podlahy, najrôznejšie povrchy a materiály či wc gél. Zloženie založené na rastlinných tenzidoch nedráždi, je šetrné a jemné i k citlivej pokožke a biologicky odbúrateľné.  Vhodný pre septiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad upratovanie, čistenie a starostlivosť o domácnosť. Ekologické čistiace prodtriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje. Unikátne účinné zloženie všestranného koncentrátu predstavuje výbornú alternatívu pre čistý riad, kuchyňu, kúpeľňu, toaletu, podlahy či sporáky. Odstraňuje zašlú špinu, usadeniny i mastnotu.  Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pre upratovanie a udržiavanie čistoty v každej ekologickej domácnosti.

NÁŠ TIP
Ekologický koncentrát na všetky povrchy nahradí hneď niekoľko čistiacich prostriedkov v domácnosti. Použiť ho môžete ako:

  • gél na riad
  • čistič na podlahy
  • odmasťovač
  • čistič do kuchyne a kúpeľne
  • čistič toaliet
  • čistič sporákov a rúr na pečenie a mnohé ďalšie

Koncentrovaný čistiaci prostriedok je určený na riedenie vodou podľa potreby. Odporúčame riadiť sa dávkovaním uvedenom na obale výrobku, avšak prispôsobiť ho tiež úrovni znečistenia čistenej plochy. Pre bežné znečistenie postačí nižšia koncentrácia výrobku, naopak, pri odmasťovaní sporáku či rúry na pečenie odporúčame vyššiu koncentráciu.

TOP VÝHODY

  • vegánske zloženie založené na rastlinných tenzidoch a zložkách s vysokou biologickou rozložiteľnosťou,
  • formulácia bez chémie a syntetických detergentov či vôní znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií, nevysušuje a je vhodný aj pre citlivú pokožku,
  • vďaka unikátnemu zloženiu najvyššej biologickej rozložiteľnosti a nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je čistiaci koncentrát vhodný aj pre septiky,
  • účinne čistí, odmasťuje, odstraňuje usadeniny a špinu, prináša čistotu do každej domácnosti, pričom šetrí životné prostredie

APLIKÁCIA
Prostriedok aplikujte v neriedenej alebo riedenej forme na znečistený povrch pomocou mokrej špongie. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite vodou, resp. pretrite čistou mokrou utierkou.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára. 

Áno, výrobok účinne odmastňuje a čistí aj plechy, pekáče a hrnce.

Nie. Kvôli obsahu tenzidov, ktoré spôsobujú penivosť produktu, výrobok neodporúčame používať v umývačke riadu.

Áno, na mastné fľaky na oblečení či obrusoch môžete aplikovať malé množstvo výrobku ešte pred praním, alebo môžete pridať malé množstvo výrobku priamo do prania.

Áno, výrobok je vhodný aj na citlivé materiály a povrchy. V prípade špecifických materiálov však odporúčame najskôr vyskúšať výrobok na malej plôške. Ak nezaznamenáte žiadnu reakciu, môžete sa bez obáv pustiť do umývania.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko drogéria
Objem: 500ml
Vhodné na: všetky povrchy
Vôňa: levanduľa

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz