Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Sada emočnej pohody ženy

Tip
Neohodnotené
Značka: doTERRA
90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Balíček z 3 najobľúbenejších zmesí mladých žien.
TeaTree, Lavender a ženská zmes Clary Calm.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Clary Calm vám poskytuje upokojujúci a utišujúci účinok a dostane vašu náladu do rovnováhy počas celého mesiaca. Táto zmes Vám bude skvelou podporou počas celého obdobia premenlivej ženy, ženy cyklickej. Podporí dospievajúce mladé žienky ako aj zrelé ženy, TeaTree Touch Vám pomôže s pleťou i povznesie náladu a zhojí rýchlejšie rany. Levanduľa Touch - skvelá, nenahraditeľná na kľudný spánok, na vyrážky, štipance, na upokojenie a na dobrú náladu.

Clary Calm
Mesačná zmes pomáha pri bolestivej menštuácii, pri návaloch tepla, počas menopauzy a tiež zmierňuje symptómy spojené s PMS. Vhodná na podporu zdravých prsníkov. ClaryCalm sa nachádza v roll-one, je to guličkový aplikátor. Túto roll-on ku možete používať denne na pulzné body a na podbuško na podporu ženského tela a jeho procesov.

Emočná rovina:
Zmes ClaryCalm je zmes zraniteľnosti. Podporuje vrelosť v medziľudských vzťahoch, podporuje emocionálnu rovnováhu. Podporuje empatiu, zmes je silný emocionálny stabilizátor.

Spôsoby použitia:
topicky, (masážne)

Tipy na použitie:

1. Naneste aplikátorom na spánky, šiju, chodidlá pre emočnú a hormonálnu rovnováhu, harmóniu,
2. Naneste 1 kvapku na zápästia, zátylok, krk, miesta, kde si nahmatáte pulz, podporíte pocity pokoja, pohody a dobrej nálady,
3. Použite ClaryCalm na ramená, na bruško, podbruško pri menštruácii, pre úľavu, prípadne môžete zriediť zmes s frakcionovaným kokosovým olejom
4. Naneste guličkovým aplikátorom na chodidlá pre upokojenie,
5. Naneste zmes ClaryCalm na pokožku, (krk, ramená, šija), dosiahnete chladivý a upokojujúci efekt

Tea Tree Touch
Známy ako olej čajovníka vám pomôže udržať pleť čistú, tonizovanú a dodá jej zdravý vzhľad. Veľký pomocník pri ovčích kiahňach, akneóznej pleti, Tea Tree Touch je zriedený s frakcionovaným kokosovým olejom, preto ho môžete aplikovať priamo aj na citlivejšiu pokožku a nie je nutné ho už riediť.

Hlavné účinky:
 
- očista a prečistenie pokožky a nechtov
- utíšenie občasných podráždení pokožky a na použitie po holení
- podpora zdravej pleti

Lavender Touch 
Najpredávanejší olej a možno aj najzámejší zo všetkých. Vhodný i pre malé deti aj pre každého z nás. Proste JEDNIČKA! Používa sa v širokej miere v kozmetike, parfumoch, redukuje nedokonalosti pleti, utišuje podráždenú pokožku, prináša uvoľnenie, relax, zlepšuje náladu a spánok. Spolu s Frankincense sú skvelá dvojica na jazvy a vrásky. Vďaka všestranným účinkom by ste mali mať levanduľový olej po ruke všade, kam pôjdete.

 

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 3 x 10 ml
Prevedenie: Roll-on

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz