Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej JAPANESE MINT

Tip
Neohodnotené
Značka: doTERRA
32,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si sviežu, chladivú vôňu japonskej mäty piepornej. Táto jedinečná odroda mätového esenciálneho oleja je viac ako osviežujúca a ponúka mnoho vnútorných a aromatických výhod.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Popis
Japonskú mätu piepornú možno použiť rovnakým spôsobom ako esenciálny olej z mäty piepornej: aromaticky, lokálne a vnútorne. Japonská mäta pieporná vďaka vysokému obsahu mentolu pri lokálnej aplikácii obzvlášť chladí, čo vytvára upokojujúci a upokojujúci účinok. Zvážte riedenie nosným olejom pre tých, ktorí majú citlivú pokožku.

Primárne výhody.
Pri požití podporte pocit čistých dýchacích ciest.
Pri rozptýlení vytvára svieže, stimulujúce prostredie.

Aplikácia:
 • Na úľavu pri zlom trávení, plynatosti, alebo hnačke – kvapnite 3-4 kvapky peppermintu do dlane a votrite ponad žalúdok a okolo pupka.
 • Pridajte 1 kvapku peppermintu do bylinkového čaju na podporu trávenia a pomoc pri pálení záhy.
 • Na zníženie zápalu, vmasírujte niekoľko kvapiek peppermintového oleja na postihnuté miesto.
 • Na zníženie horúčky, votrite niekoľko kvapiek peppermintového oleja na spodok chodidiel.
 • Pri modrinách, uštipnutiach a iných poraneniach na neporušenej koži aplikujte niekoľko kvapiek peppermintového oleja. Tento olej zredukuje svrbenie a podporuje rozptýlenie krvi pod modrinou.
 • Pri bolestiach hlavy naneste peppermintový olej na spánky, čelo, ponad dutiny (nie do očí) a na zátylok.
 • Na úľavu pri upchatí nosa pri nádche . kvapnite 2 kvapky na jazyk, alebo kvapnite kvapku do rúk a inhalujte.
 • Na osvieženie dychu kvapnite 1 kvapku na jazyk
 • Na pomoc pri štúdiu, zmiešajte 3 kvapky citrónového oleja, 2 kvapky mätového oleja a 2 kvapky rozmarínového oleja. Natrite si na zátylok popri študovaní, alebo čítaní. Kvapnite niekoľko kvapiek na vatičku a zazipsujte do zipsovacieho sáčku (Ziploc) a inhalujte počas skúšky, resp. asi radšej pred skúškou, ak nie je písomná.
 • Na úľavu od návalov (pri menopauze) naneste peppermint na zápästia, a na zátylok a potom inhalujte z dlaní.
 • Na pomoc pri kinetóze (cestovnej nevoľnosti) zmiešajte 10 kvapiek zázvoru s 10 kvapkami peppermintu. Pár kvapiek tejto zmesi kvapnite na vatičku, ktorú majte so sebou v Zip – lockovom (uzatvárateľnom) sáčku. Začnite inhalovať túto zmes hodinu pred cestovaním, a potom každú pol hodinu, alebo podľa potreby.
 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: mätová

PEPPERMINT


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz