Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej SIBERIAN FIR

Neohodnotené
Značka: doTERRA
31,30 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Sibírska jedľa je vysoký, jemne sfarbený, ihličnatý strom, ktorý rastie v Rusku a Kanade. Esenciálny olej zo sibírskej jedle má osviežujúcu, drevenú vôňu, ktorá je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami a mnohým často pripomína vianočné obdobie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sibírska jedľa je vysoký, jemne sfarbený, ihličnatý strom, ktorý rastie v Rusku a Kanade. Esenciálny olej zo sibírskej jedle má osviežujúcu, drevenú vôňu, ktorá je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami a mnohým často pripomína vianočné obdobie. Sibírska jedľa má jedinečné chemické zloženie, a to prevažne bornyl acetát, ktorý poskytuje väčšinu zmierňujúcich výhod tohto esenciálneho oleja. Na jeho výrobu sa zbierajú zo stromu vetvičky a ihličie a obe zložky sa potom destilujú parou.

Sibírska jedľa môže pôsobiť na pokožku veľmi utišujúco, čo ju robí skvelým kandidátom, aby ste tento esenciálny olej použili pri masáži (pár kvapiek zriedených so základným olejom). Keď ho difúzujete, sibírska jedľa môže pomôcť podporiť pocit ľahkého dýchania, zatiaľ čo upokojuje emócie a poskytuje uzemňujúci účinok.

POUŽITIE:

  • Po namáhavej činnosti či aktivite masírujte pokožku pre upokojujúci pocit.
  • Keď pracujete v náročných podmienkach doma, v práci alebo v škole, difúzujte sibírsku jedľu, ktorá napomáha znižovať stres.
  • Aplikujte na pokožku, aby ste pomohli upokojiť drobné podráždenie pokožky. Aby ste minimalizovali citlivosť pokožky, zrieďte sibírsku jedľu s nosným olejom (napr. kokosovým).

Ďalšie použitie:

  • Pridajte kvapku do čaju na jemné prečistenie. Napomáha naštartovať trávenie, metabolizmus a správnu funkciu obličiek.
  • Používa sa na podporu rovnováhy – aplikujte na spánky, zápästie a zadnú časť krku, ženy ešte aj na vaječníky.
  • Skombinujte sibírsku jedľu s nejakým citrusovým olejom na čistenie povrchov v domácnosti.
  • Rozotrite si sibírsku jedľu na spánky ak pociťujete ľútosť nad minulosťou.
  • Esenciálny olej sibírska jedľa je pre tých, ktorí zápasia s akýmkoľvek veľkým prechodom – strata milujúcej osoby, veľké sťahovanie, či nová práca.
  • Použite tento olej na podporu pocitu odpustenia, múdrosti, optimizmu a pohodlia.
Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku v 120 ml nápoja
Aktuálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte olej nosiča, aby sa minimalizovala citlivosť pokožky. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: drevitá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz