Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Lumo™ Dream kolekcia

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
103 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Kolekcia Lumo™ Dream, ovplyvnená pokojom prírody, kombinuje krásny difúzor Lumo a zmes doTERRA Serenity®, aby vám priniesla všetky prvky relaxačného, zasneného večera v jednoduchom prevedení.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Difuzér Lumo má základňu z javorového dreva a niekoľko nastavení osvetlenia inšpirovaných prírodnými prvkami. Vďaka jemnému, upokojujúcemu svetlu a prispôsobiteľnému výstupu hmly, 2 alebo 5 hodín nepretržite, alebo 10 hodín prerušovane, uľahčuje Lumo vytvorenie prostredia, ktoré si vyberiete. Pridajte pár kvapiek doTERRA Serenity a nechajte difuzér naplniť váš priestor upokojujúcou, relaxačnou arómou, ktorá je ideálna na uvoľnenie na konci dňa a vytvorenie pokojného prostredia.

Vlastnosti:

 • Prispôsobiteľný výstup: 2 alebo 5 hodín nepretržitej predvoľby/10 hodín prerušovanej predvoľby (5 min. zapnuté/5 min. vypnuté)
 • Ultrazvuková technológia
 • Sedem možností farieb osvetlenia
 • Krásny podklad z javorového dreva
 • Pokrytie až 50 m²

Zmes olejov Serenity (tzv. upokojujúca zmes) 

Upokojujúca zmes éterických olejov, ktorá podporuje pokoj a relaxáciu. DoTERRA Serenity kombinuje éterické oleje známe svojou schopnosťou upokojiť emócie.

Stres je významným prispievateľom k chorobám. Dokonca, odhadom asi 90% všetkých návštev lekárov sa nejakým spôsobom vzťahuje k stresu. Serenity je zmes zostavená z jednotlivých olejov, ktoré majú známe upokojujúce vlastnosti, ktoré vytvárajú pocit pohody a relaxácie. Ideálna kombinácia Serenity - levanduľa, sladká majoránka, rímsky harmanček, ylang ylang, santálové drevo a vanilka vytvárajú jemnú vôňu ideálnu na aromatické rozptýlenie, alebo masážnu aplikáciu.

Hlavné výhody:

 • Táto jedinečná zmes Serenity pomáha používateľovi zažiť pocity pokoja a relaxácie
 • Môže pomôcť upokojiť emócie a upokojiť zmysly vo chvíľach zvýšených emócií
 • Pri lokálnom použití je možné okamžite pocítiť vyrovnanosť
 • Pomáha vytvárať oddychové a relaxačné prostredie, ideálne na použitie pred spaním
 • Na masážne alebo aromatické použitie

Aplikácia:

 • Aplikujte na chodidlá pred spaním, aby ste sa uvoľnili, používajte spolu s mäkkými gélmi doTERRA Serenity Restful Complex.
 • Pridajte 2–3 kvapky do teplého kúpeľa s epsomskou soľou, aby ste vytvorili relaxačný a regeneračný zážitok.
 • Naneste 2–3 kvapky na zátylok alebo na hrudník pre pocit kľudu a pokoja.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Difuzéry
Farba: Biela, drevo
Značka: Doterra

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz