chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej SANDALWOOD

Neohodnotené
Značka: doTERRA
116 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Santal má zdokumentovaných niekoľko  tisícročí používania a dá  sa aplikovať rozličnými spôsobmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Santal má zdokumentovaných niekoľko  tisícročí používania a dá  sa aplikovať rozličnými spôsobmi. Santalové drevo je názov daný triede voňavých drevín, ktoré na rozdiel od ostatných aromatických drevín si môžu zachovať svoju vôňu po celé desaťročia. Drevo a olej sú vysoko cenené už celé stáročia a santalové drevo má zdokumentovanú históriu mnohých aplikácií. Bolo tradične používané ako kadidlo v náboženských obradoch a na posilnenie meditácie a Egypťania používali sandálové drevo na balzamovanie. Santalové drevo je veľmi prospešné pre pokožku; môže pomôcť znížiť výskyt nedokonalostí pokožky a podporuje zdravú, hladkú pleť. Santalové drevo má sladkú, drevenú arómu, ktorá môže zlepšiť náladu a je často používaná v meditácii pre svoje uzemňovacie účinky.

  • Pomáha k zdravej, jemnej pokožke
  • Redukuje jazvy a kožné nedostatky
  • Zlepšuje náladu
  • Často sa využíva pri meditácii pre svoje upokojujúce a povznášajúce vlastnosti 
Sandalwood - santal biely (Santalum album)

Spôsob extrakcie: destilácia parou z dreva
 
použitie
  • Pri domácom naparovaní naplňte veľkú misku s vriacou vodou a potom pridajte jednu až dve kvapky Sandalwoodu, hlavu a tvár zakryte uterákom. Vaša pokožka sa bude cítiť vyživená a omladená.
  • Aplikujte jednu až dve kvapky na mokré vlasy, aby ste pomohli obnoviť vlhkosť a vlasy získali hodvábny lesk.
  • Inhalujte santalové drevo priamo z dlaní alebo rozptýlte, aby ste znížili napätie a rovnováhu emócií.
Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku do 120 ml nápoja
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

Bezpečnostné upozornenie: nie je vhodné pre deti do 6 rokov. V prípade detí od 6 rokov užívať opatrne a olej viac riediť.

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku v 120 ml nápoja
Aktuálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte olej nosiča, aby sa minimalizovala citlivosť pokožky. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 5 ml
Vôňa: drevitá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz