Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Yarrow|Pom olej

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
134 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Yarrow|Pom je jedinečná odborne vytvorená patentovaná zmes esenciálneho oleja Yarrow a za studena lisovaného oleja zo semien granátového jablka, ktorá ponúka množstvo silných výhod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yarrow Pom je odborne namiešaná patentovaná zmes esenciálneho oleja z rebríčka a za studena lisovaného oleja zo semien granátového jablka. Jej cieľom je stať sa vašou pomôckou na upokojenie pokožky a zaistenie utíšenia emócií v priebehu dňa. Táto synergická zmes, prvá svojho druhu, pomáha redukovať nedokonalosti pokožky a vyživovať ju, pričom pomáha eliminovať faktory prispievajúce k príznakom starnúcej pleti. Tento rastlinný "životabudič" má zmierňujúce a skrášľujúce vlastnosti na omladenie a upokojenie pokožky.

Primárne výhody:

  • Upokojuje pokožku
  • Pri vnútornom použití poskytuje silnú antioxidačnú podporu a taktiež upokojuje telo a myseľ.
  • Podporuje zdravie buniek a imunitného systému.

 Návod na použitie:

Zaraďte zmes Yarrow Pom do svojej každodennej starostlivosti o pleť, aby vyzerala mladšie a zdravšie a aby ste pomohli zlepšiť vzhľad škvŕn. Dajte si upokojujúcu masáž s niekoľkými kvapkami zmesi Yarrow Pom, pri ktorej sa uvoľní napätie.

Upozornenia:

Len na vonkajšie použitie, môže podráždiť pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Objem: 30 ml
Vôňa: bylinná, ovocná, korenistá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz