Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

TriEase 60

Neohodnotené
Značka: doTERRA
34 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Gélové kapsuly TriEase používajú skúsení aj začínajúci používatelia esenciálnych olejov. Boli vyvinuté pre vaše zdravšie duševné ja.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gélové kapsuly TriEase používajú skúsení aj začínajúci používatelia esenciálnych olejov. Boli vyvinuté pre vaše zdravšie duševné ja. Každá kapsula obsahuje esenciálne oleje z citrónu, levandule a mäty piepornej v rovnakom pomere. So špeciálne vytvorenými gélovými kapsulami TriEase je teraz možné rýchlo a jednoducho skonzumovať všetky tri prospešné esenciálne oleje pri cestovaní či návšteve podujatí pod holým nebom. Gélové kapsuly TriEase môžete bezpečne používať každodenne.

NÁVOD NA POUŽITIE Užite jednu kapsulu denne podľa potreby.

UPOZORNENIE Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Skladujte na chladnom suchom mieste.

OSTATNÉ ZLOŽKY Geneticky nemodifikovaný kukuričný škrob, glycerín, karagénan, čistená voda, maltitol.

Zloženie:

Hlavnými zložkami sú citrónová kôra, kvety levandule a mäta pieporná

• Praktický, ľahko konzumovateľný doplnok pre každodenné zdravie

TriEase™ Softgels Veľkosť porcie: 1 gélová kapsula

Počet porcií v nádobe: 60

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Balenie: 60 kapsúl
Vlastnosti: Bez laktózy, Bez farbív, Prírodné

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz