Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Šungit - kameň zdravia

Neohodnotené
Značka: SAVON
7,50 €
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, ktorá svojou elektromagnetickou energiou vysiela udravujúcu silu na človeka. Má schopnosť čistiť vodu od organických látok, od mnohých kovov, nekovov, baktérií a mikroorganizmov. Čistí vodu od zárodkov plesní, odstraňuje z nej  kal, zápach i príchute.

Šungit veľmi dobre pôsobí na zdravotný stav ľudského organizmu, hlavne pri zažívacích problémoch. Obsahuje mnoho stopových prvkom, ktorými nasycuje vodu. Šungitová voda ma liečivé účinky hlavne na stav žalúdka a črevného traktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šungit nie je len na použitie očistca psychiky a dodania rovnováhy, ale slúži aj ako pohlcovač škodlivín z pitnej vody. Takáto voda je obohatená stopovými prvkami, má zmenenú energoinformačnú štruktúru. Používateľa nabíja energiou, aktivuje, pomáha pri liečení alergií, cukrovke, gastritídach, chorobách žalúdka, pečene, obličiek a iných. Šungit nás chráni nielen pred vplyvmi geopatogénnych zón, ale aj pred elektromagnetickým žiarením. Pomáha pri liečbe ochorení. Je to kameň, ktorý do seba pohlcuje všetko negatívne, škodlivé a zlé. Sústreďuje sa na obnovu všetkého dobrého, užitočného, vyžaruje liečivú energiu, odstraňuje únavu, malátnosť a hlavne zvyšuje celkovú imunitu organizmu, teda nášho tela.

Pri používaní šungitovej vody  k pitiu ,alebo k vareniu, predídeme chorobám tráviacich orgánov kostnej a svalovej sústavy, nervovej sústavy ako aj krvného obehu. Každodenné umývanie šungitovou vodou vyhladzuje pleť, dodáva jej pružnosť a mladistvý vzhľad. Pri pravidelnom umývaní  šungitovou vodou, sa môžeme zbaviť akné, kožným zápalom a červenej pokožke. Na pleť môžeme použiť aj ľadové kocky zo šungitovej vody.

Použitie

Obsah balenia prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah vložíme do cca. 2-3 l sklenenej alebo keramickej nádoby a zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max .72 hod . Takto upravenú vodu pijeme pravidelne a bez obmedzenia.

Čistenie

V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10min.) následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a čistení, trvanlivosť balenia 6 mesiacov.


Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 200g

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz