Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

PB Assist Junior

2 hodnotenia
Značka: doTERRA
45 €
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

PB Assist Junior je práškový probiotický doplnok určený pre deti alebo dospelých, ktorí majú problémy s prehĺtaním tabliet. Zahŕňa 5 miliárd živých buniek jedinečnej zmesi šiestich rôznych probiotických kmeňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PB Assist Junior je práškový probiotický doplnok určený pre deti alebo dospelých, ktorí majú problémy s prehĺtaním tabliet. Zahŕňa 5 miliárd živých buniek jedinečnej zmesi šiestich rôznych probiotických kmeňov. Tieto probiotiká boli zmiešané do lahodného prášku, ktorý sa môže naliať priamo do úst, aby sa zábavným a chutným spôsobom integrovali probiotiká do každodennej rutiny.

AKO POUŽÍVAŤ : každý deň spotrebujte obsah jedného vrecka. Obsah vrecka nalejte priamo do úst alebo zmiešajte so 120 ml vody, džúsu alebo preferovaného nápoja a vypite. Nemiešajte s horúcou vodou. Môže sa tiež miešať so studenými jedlami, ako sú jogurty, smoothie, raňajkové cereálie atď.

PRIMÁRNE VÝHODY : obsahuje 5 miliárd živých buniek zo 6 kmeňov priateľskej flóry vybraných pre ich jedinečnú stabilitu pri izbovej teplote, ako aj pre ich pozoruhodnú schopnosť prežiť drsné extrémy acidity, alkality a tráviacich enzýmov v tráviacom systéme.

  • Prebiotické FOS, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú rovnováhu prospešnej priateľskej flóry
  • Udržuje zdravú rovnováhu črevnej mikroflóry
  • Podporuje zdravé fungovanie tráviaceho a imunitného systému
  • Podporuje zdravie gastrointestinálneho traktu, najmä čriev a hrubého čreva
  • Pomáha podporovať optimálny metabolizmus a vstrebávanie živín
  • Probiotické podávanie počas detstva ponúka prostriedky na podporu zdravej rovnováhy mikroflóry a priaznivú funkciu imunitného a gastrointestinálneho systému
  • Probiotická konzumácia počas detstva priniesla zdravotné výhody
  • Udržiavanie zdravého gastrointestinálneho traktu je dôležité aj pre zdravé fungovanie mozgu a nervového systému
  • Podporuje zdravú funkciu pľúc a dýchacích ciest
  • Prispieva k vnútornej rovnováhe a podporuje zdravie obličiek, močového mechúra a močových ciest, ako aj ženský reprodukčný systém 

Produkt obsahuje : 30 ks sáčkov

*Tieto vyjadrenia neboli posudzované Štátnym ústavom kontroly liečív. Tento produkt nie je zamýšľaný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu ochorení.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Balenie: 30 sáčkov
Položka bola vypredaná…

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz