Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

On Guard® ústna voda

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
23,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Ústna voda doTERRA On Guard™ neobsahuje alkohol a je vytvorená tak, aby čistila zuby a ďasná, redukovala zubný povlak a podporovala zdravo vyzerajúce ústa, keď sa používa ako súčasť hygienickej rutiny, ktorá zahŕňa čistenie zubov kefkou a zubnou niťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo svete plnom agresívnych chemikálií a umelých príchutí často hľadáme bezpečné produkty pre seba a našu rodinu. Ústna voda doTERRA On Guard bola vytvorená s týmto zámerom. Na zabezpečenie prirodzenej a účinnej ústnej vody sa používajú len tie najlepšie ingrediencie. Spoliehame sa a dôverujeme ochranným výhodám zmesi esenciálnych olejov doTERRA On Guard v našej každodennej rutine. Ústnu vodu doTERRA On Guard možno teraz pridať ako každodennú nevyhnutnú súčasť podpory ústnej hygieny.

Silné výhody patentovanej zmesi esenciálnych olejov CPTG® z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu, rozmarínu a myrhy v kombinácii s ďalšími prírodnými zložkami podporujú zdravo vyzerajúce ústa. Výťažok z miswaku pomáha osviežiť dych a udržiavať čisté zuby znížením nadmerného hromadenia zubného povlaku, zatiaľ čo xylitol pomáha udržiavať zdravé a silné zuby. Pridajte ústnu vodu doTERRA On Guard do svojej rutiny ústnej hygieny, okrem bežného čistenia zubov kefkou a zubnou niťou, aby ste podporili zdravé ústa a dlhotrvajúci svieži dych.

Použitie:

Pred použitím dobre pretrepte. Ústna voda doTERRA On Guard dôkladne vyplachujte po dobu 60 sekúnd. Používajte ráno a večer po vyčistení zubov s prírodnou bieliacou zubnou pastou doTERRA On Guard.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: plastová fľaša
Objem: 473 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz