Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Mito2Max® 60

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
69,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Mito2Max je patentovaná receptúra ​​štandardizovaných rastlinných extraktov a metabolických kofaktorov, ktorá podporuje zdravú produkciu bunkovej energie. Mito2Max podporuje optimálnu mitochondriálnu funkciu, aeróbnu kapacitu a výdrž prirodzene bez použitia škodlivých stimulantov. Používajte Mito2Max ako zdravé, dlho- termínová alternatíva ku kofeínovým nápojom a doplnkom výživy pre zvýšenie energie a vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mito2Max obsahuje patentovaný komplex energie a vytrvalosti doTERRA, ktorý zlepšuje funkciu mitochondrií, podporuje vytrvalosť, pomáha telu rýchlejšie sa adaptovať na rôzne životné aktivity a pomáha zvyšovať duševnú energiu. Acetyl-L-karnitín, primárna zložka, podporuje mentálne zdravie, mitochondriálne funkcie a krvný obeh v mozgu. Oligonol®† je jedinečná a silná zmes antioxidantov, ktorá kombinuje biologicky aktívne polyfenoly z ovocia liči a zeleného čaju vo forme, ktorá umožňuje ich rýchle vstrebávanie a je účinná pri ochrane buniek. Oligonol tiež pomáha podporovať lepší obeh a energiu, ktoré sú dôležité pre celkové zdravé starnutie.

Výťažok z koreňa Ashwagandha, ktorý je pre mnohoraké využitie označovaný za „bylinu vekov“, bol skúmaný generáciami a využívaný na zvýšenie hladiny energie a podporu imunity a libida, pričom má aj pozitívne účinky na náladu, spánok a stres.

Návod na použitie:

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom. Vyhnite sa používaniu pred spaním.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Nepoužívajte, ak je poškodená alebo chýbajúca bezpečnostná pečať. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Balenie: 60 mäkkých kapsúl

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz