Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej YLANG YLANG

Neohodnotené
Značka: doTERRA
57,60 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Názov je odvodený od hviezdicovitého tvaru kvetov. Ylang Ylang sa často používa na podporu zdravého vzhľadu pokožky a vlasov a súčasne poskytuje utišujúci účinok a podporuje pozitívnu náladu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Názov je odvodený od hviezdicovitého tvaru kvetov. Ylang Ylang sa často používa na podporu zdravého vzhľadu pokožky a vlasov a súčasne poskytuje utišujúci účinok a podporuje pozitívnu náladu.

Primárne výhody

  • Poskytuje antioxidačnú podporu 
  • Podporuje vzhľad zdravej kože a vlasov
  • Pozdvihuje náladu a zároveň má utišujúci účinok
Popis
Ylang Ylang esenciálny olej je odvodený od hviezdicovitých kvetov tropického stromu Ylang Ylang a používa sa vo veľkej miere pri výrobe parfumov a v aromaterapii. Podobne ako v Jasmine, Ylang Ylang sa už po stáročia používa na náboženské a svadobné obrady. V aromaterapii sa Ylang Ylang používa na zmiernenie napätia a stresu a na podporu pozitívneho výhľadu. Ylang Ylang sa často používa v luxusných vlasových a kožných výrobkoch pre svoju vôňu a výživné a ochranné vlastnosti. 
 
Ylang Ylang dobre spája s Bergamot, Geranium, Grapefruit a Vetiver.

Použitie

  • Kvapnite Ylang Ylang do kúpeľa na relaxáciu.
  • Obnovte svoju pokožku aromatickou parnou saunou pomocou esenciálneho oleja Ylang Ylang.
  • Dajte si na zápästie sladký, kvetinový parfum, vhodné na použitie do aróma šperkov
  • Pridajte Ylang Ylang do frakcionovaného kokosového oleja ako hlboký vlasový kondicionér.
Návod na použitie
  • Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra.
  • Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: silno kvetinová-ľalia

LAVENDER


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz