chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej TURMERIC

Neohodnotené
Značka: doTERRA
34,70 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Kurkuma pomáha podporovať čistú zdravú pokožku a súčasne redukuje výskyt nedostatkov. Môže tiež pôsobiť povznášajúco na emócie a stimulujúco na náladu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurkuma je aromatická rastlina z čeľade zázvorovité, ktorá sa už stáročia používa v Číne, Indii a na Srí Lanke. Kurkuma má hrejivú korenistú chuť, ktorá pôsobí ako skvelý nával príchuti vo vašich obľúbených slaných jedlách. Vďaka svojim vlastnostiam kurkuma tiež pomáha podporovať čistú zdravú pokožku a súčasne redukuje výskyt nedostatkov. Môže tiež pôsobiť povznášajúco na emócie a stimulujúco na náladu.

HLAVNÉ ÚČINKY

 • Kurkuma prináša slaným jedlám nával chuti.
 • Vašim obľúbeným teplým nápojom pridá korenistú a pikantnú príchuť.
 • Pomáha podporiť čistú a zdravú pokožku a redukuje výskyt nedostatkov.
 • Aróma kurkumy vytvára emocionálne povznášajúce prostredie.

  POUŽITIE

 • Spravte si vlastný kurkumový čaj zmiešaním kokosového mlieka, vody, medu, čaju a jednej až dvoch kvapiek esenciálneho oleja kurkuma.

 • Pridajte esenciálny olej kurkuma do praženice, frittaty, čistej ryže alebo polievok ako komplexnú korenistú a pikantnú príchuť.

 • Použite kurkumu na pokožku ako bodové ošetrenie alebo ako masku na celú tvár, aby pomohla zredukovať výskyt nedostatkov alebo dosiahnuť zdravo vyzerajúce celkové rozžiarenie pleti.

   

 •  NÁVOD NA POUŽITIE :

  Vnútorne: Zrieďte jednu kvapku v 125 ml tekutiny alebo ju užite vo vegetariánskej kapsule.

  Na pokožku: Naneste jednu až dve kvapky na želané miesto. Rozrieďte frakcionovaným kokosovým olejom dōTERRA, aby ste minimalizovali prípadnú citlivosť pleti. Pozrite si dodatočné preventívne opatrenia uvedené nižšie.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: korenistá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz