Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej PURIFY

Neohodnotené
Značka: doTERRA
32 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Používa sa na potlačenie nepríjemných zápachov a ochranu proti environmentálnym hrozbám. Purefy Cleansing Blend vytvára vzdušnú arómu, ktorá čistí vzduch prirodzenou a bezpečnou cestou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Používa sa na potlačenie nepríjemných zápachov a ochranu proti environmentálnym hrozbám. Purefy Cleansing Blend vytvára vzdušnú arómu, ktorá čistí vzduch prirodzenou a bezpečnou cestou.

Primárne výhody

  • Osviežujúca aróma
  • Potláča nepríjemné zápachy a čistí vzduch
  • Chráni pred environmentálnymi hrozbami

Purify je exkluzívna kombinácia éterických olejov, ktoré čistia a odstraňujú pachy prirodzenou a bezpečnou cestou. Táto vzrušujúca zmes kombinuje citrusové a borovicové éterické oleje, ktoré zanechávajú vzdušnú čerstvú vôňu na povrchu a vo vzduchu. Obľúbený u používateľov doTERRA, Purify môže potlačiť nepríjemné zápachy rýchlo a byť efektívnym čistiacim prostriedkom v domácnosti. Purify obsahuje silice z citrónu, vápna a borovice, známe svojimi silnými čistiacimi vlastnosťami, spolu so sibírskou a rakúskou jedľou na čistenie vzduchu a ochranu proti environmentálnym hrozbám. Pridaním Citronelly, Melaleuca a Cilantro dáva tejto zmesi príjemnú aróma.

Použitie:

  • Difúzovanie na čistenie a osvieženie vzduchu.
  • Osviežte menšie miestnosti (alebo auto) tým, že niekoľko kvapiek čistiaceho prostriedku Purify Cleansing Blend umiestnite do aroma difúzera a vložte ju do odvzdušňovacieho otvoru.
  • Pridajte 5 kvapiek do malej fľaštičky s rozprašovačom s vodou a postriekajte povrchy
  • Používajte, aby ste utíšili podráždenie spôsobené škrabancami.
  • Pri praní bielizne pridajte niekoľko kvapiek do pláchacieho cyklu, aby ste odstránili zápach.

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky vo vašom difúzeri
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, ošetrujete alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhnite sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii výrobku.

 

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto
článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vhodné pre: osviežujúca zmes

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz