Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej NIAOULI

Neohodnotené
Značka: doTERRA
45 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Niaouli je esenciálny olej príbuzný Tea Tree - Melaleuca, preto má aj podobné vlastnosti. Napomáha pri poškodení pokožky, pri oparoch, pri akné. Vôňa do Terra Niaouli vás ohromí, je svieža s nádychom lesa a kvietkov. Pár kvapiek v difuzéri Vám rozžiari celý dom aj myseľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Niaouli je esenciálny olej príbuzný Tea Tree - Melaleuca, preto má aj podobné vlastnosti. Napomáha pri poškodení pokožky, pri oparoch, pri akné. Vôňa do Terra Niaouli vás ohromí, je svieža s nádychom lesa a kvietkov. Pár kvapiek v difuzéri Vám rozžiari celý dom aj myseľ.

doTerra Niaouli je stále zelený strom, pochádza z Madagaskaru. Svoj pôvod má však v Austrálii. Listy a kúra Niaouli boli domorodými Austrálčanmi bežne používané na liečebné účely vrátane čajov.

Esenciálny olej sa vyrába destiláciou vodnej pary a lístia z Niaouli, čím vzniká 100% čistý a účinný produkt.

 

Použitie:

pri masážach rieďte frakcionovaným kokosovým olejom
pre problematickú pleť môžete pridať pár kvapiek do bežného krému
inhalovať priamo z dlaní alebo z difuzéra - rozžiari celý dom aj myseľ.
na prevoňanie bielizne, pridajte pár kvapiek do práčky či sušičky
Normálna funkcia dýchacieho systému
Antioxidant
Prirodzená obranyschopnosť – odolnosť
Protizápalová funkcia
Lokálne použitie: Zrieďte 1-2 kvapky oleja s podkladovým olejom a naneste na požadovanú oblasť, aby sa minimalizovala akákoľvek podráždenosť kože. Ako podkladový olej odporúčame doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použitie: Použite 3-4 kvapky vo zvolenom difuzéri alebo rozotrite 1-2 kvapky oleja v dlaniach a predýchajte.

 

Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: Bylinné, zelené

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz