chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej MARJORAM

Neohodnotené
Značka: doTERRA
29,30 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Marjoram (Majorán) 

Majorán je tiež známy pod spojeniami  „sladká  zima“  či „radosť z hôr“.  Používa sa v kuchyni, ale má tiež terapeutické účinky. Marjoram bol známy Grékom a Rimanom ako symbol šťastia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Majorán je tiež známy pod spojeniami  „sladká  zima“  či „radosť z hôr“.  Používa sa v kuchyni, ale má tiež terapeutické účinky. Marjoram bol známy Grékom a Rimanom ako symbol šťastia. Marjoram sa používa v kuchárskych pokrmoch, ktoré dodávajú jedinečnú arómu polievkam, džúsom, dresinkom a omáčkam. V moderných aplikáciách je Marjoram ocenený svojimi uklidňujúcimi vlastnosťami a jeho pozitívnym účinkom na nervový systém, keď sa používa interne. Podporuje aj zdravý kardiovaskulárny a imunitný systém pri požití.

  • Ľudia si ho vážia pre jeho upokojujúce vlastnosti a pozitívny vplyv na nervový systém
  • Prináša úľavu unaveným a namáhaným svalom
  • Podporuje zdravý respiračný systém
  • Pomáha kardiovaskulárnemu systému 

použitie

  • Aplikujte na zadnú časť krku, aby ste znížili pocity stresu. 
  • Nahraďte majoránkový esenciálny miesto sušeného marjoram.
  • Aplikujte na svaly pred a po cvičení.

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku 120 ml nápoja
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

Bežný spôsob aplikácie:

Lokálne: pri lokálnej aplikácii možno olej užívať v čistej podobe (neriedený). Aplikujte priamo na potrebné miesta alebo reflexné body. Užívajte opatrne v tehotenstve.

Aromatické: rozprašujte alebo priamo vdychujte arómu.

Vnútorne: dajte si 1-2 kvapky pod jazyk alebo užívajte v kapsuliach. Užívajte ako ochucovadlo pri varení.

 
 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: bylinková

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz