chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej MANUKA

Neohodnotené
Značka: doTERRA
59 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

S pridaním kokosového frakcionovaného oleja prichádza so svojou chemickou výbavou Egenolu, Eugenyl acetatu a ß-Caryophylén, ktoré sa používaju na upokojenie, zníženie krvného tlaku, spánok, infekcie dýchacích ciest, pásový opar, parazity.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Popis
Manuka sa na Novom Zélande používa po stáročia pre množstvo zdravotných výhod. Zažite mnohé aktuálne výhody novozélandského esenciálneho oleja Manuka od dōTERRA v pohodlnom dotykovom formáte. Manuka Touch má vlastnosti, ktoré môžu zmierniť pocity stresu a prirodzene podporovať relaxáciu.

Použite Manuka Touch na uzemnenie a vycentrovanie energií a zároveň sa chráňte pri príprave na hlbokú meditáciu. Pri lokálnej aplikácii Manuka Touch podporuje hladkú a zdravú pokožku a môže znížiť výskyt škvŕn.

Primárne výhody
Pomáha udržiavať pokožku čistú a jasnú a zároveň pomáha znižovať výskyt škvŕn
Relaxačné a upokojujúce podľa vašej nálady
Podporuje odvahu a vnútornú silu
Využitie
Každý deň choďte, aby ste zvýšili svoju odvahu.
Aplikujte počas rutinnej starostlivosti o pleť, aby ste podporili mladú a zdravo vyzerajúcu pleť.
Použitie je v touch verzii, teda fľaštičke s guľôčkou zamerané na masážnu verziu. Natierame si ju na pulzné body, alebo na hrudník, kde si môžeme vychutnať aromatické pôsobenie. Pri emocionálnej práci odporúčame aplikáciu na zátylok.

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 10 ml roll-on
Vôňa: jemná

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz