Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej LEMON EUCALYPTUS

Neohodnotené
Značka: doTERRA
19,30 €
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Esenciálny olej sa získava z eukalyptových rastlín citrónovej vône. Olej pochádzajúci zo severnej Austrálie je známy svojou citrusovou vôňou, ktorá pomáha vytvárať osviežujúce prostredie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esenciálny olej sa získava z eukalyptových rastlín citrónovej vône. Olej pochádzajúci zo severnej Austrálie je známy svojou citrusovou vôňou, ktorá pomáha vytvárať osviežujúce prostredie. Citrónový eukalyptus má vysoký čistiaci ( citronellal a citronellol ), vďaka čomu je tento éterický olej ideálny na čistenie pokožky. Výskum okrem toho naznačuje, že citrónový eukalyptus môže pri vnútornom použití poskytnúť antioxidačnú podporu. Keď potrebujete revitalizujúcu podporu, majte citrónový eukalyptus stále pri sebe.

VÝHODY

 • Antioxidačné výhody
 • Povznášajúca a povzbudzujúca aróma
 • Čistenie povrchov a pokožky

POPIS vône

 • Svieža, citrónová

POUŽITIE 

 • Pridajte do rozprašovacej fľaše, aby ste vyčistili povrchy a osviežili každú miestnosť.
 • Difúzia s jasnou a sviežou vôňou.
 • Nakvapkajte 1-2 kvapky na dlane, potrite ich a vdýchnite, aby ste zdvihli a rozjasnili svoj deň.
 • Počas rutinnej starostlivosti o pleť pridajte 1-2 kvapky citrónového eukalyptu do svojho obľúbeného čistiaceho prostriedku.
 • Zmiešajte tri až štyri kvapky frakcionovaného kokosového oleja na upokojujúcu, povznášajúcu masáž

NÁVOD NA POUŽITIE 

 • Difúzia: Použite 3-4 kvapky do difuzéra.
 • Vnútorné použitie: Naneste 1-2 kvapky na požadovanú plochu. Zrieďte nosným olejom, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť na pokožku. Pozrite si ďalšie bezpečnostné opatrenia uvedené nižšie.
 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: citrusová
Položka bola vypredaná…

LEMON


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz