Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej CITRUS TWIST

Neohodnotené
Značka: doTERRA
38 €
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Citrus Twist si zamilujete! Táto povznášajúca zmes je nádhernou kombináciou esenciálnych olejov Divoký pomaranč, Citrónová tráva, Zázvor a Vavrín spolu s výťažkom zo zázvoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Citrus Twist si zamilujete! Táto povznášajúca zmes je nádhernou kombináciou esenciálnych olejov Divoký pomaranč, Citrónová tráva, Zázvor a Vavrín spolu s výťažkom zo zázvoru. Esenciálny olej Divoký pomaranč pomáha dodávať zmesi Citrus Twist upokojujúci a relaxačný účinok. Esenciálny olej Zázvor má navyše utišujúce účinky! Esenciálne oleje Divoký pomaranč a Zázvor môžu tiež po nanesení na pokožku podporiť pozitívnu náladu.

Hlavné účinky

  • Nádherná kombinácia esenciálnych olejov Divoký pomaranč, Citrónová tráva, Zázvor a Vavrín
  • Môže mať upokojujúce a relaxačné účinky vďaka obsahu esenciálneho oleja Divoký pomaranč
  • Esenciálny olej Zázvor môže mať utišujúce účinky, ktoré vám pomôžu cítiť sa čo najlepšie
  • Po nanesení na pokožku môže mať povznášajúce účinky, ktoré dokážu podporiť pozitívnu náladu

Čo je súčasťou balenia?

Divoký pomaranč je za studena lisovaný zo šupky a pre svoju povzbudzujúcu vôňu a početné účinky patrí medzi najpredávanejšie esenciálne oleje spoločnosti doTERRA. Divoký pomaranč obsahuje vysoký podiel monoterpénov a má stimulujúce a prečisťujúce vlastnosti. Divoký pomaranč obohatí každú zmes esenciálnych olejov čerstvou sladkou osviežujúcou arómou, ktorá dokáže pozdvihnúť vašu náladu a úroveň energie!

 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 15 ml
Vôňa: citrusová
Položka bola vypredaná…

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz