Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Esenciálny olej DEEP BLUE

Neohodnotené
Značka: doTERRA
51,70 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Deep blue: zmes na ukľudnenie a úľavu od bolesti

Detailné informácie

Podrobný popis

Deep blue: zmes na ukľudnenie a úľavu od bolesti

Pôsobenie: chladivý, zkľudňujúci účinok na boľavé kĺby a ďalšie bolesti v tele. Pomáhá regulovať zápalové procesy. Podporuje zdravú zápalovú reakciu a potláča chronické zápalové procesy, ktoré oslabujú imunitný systém a poškodzujú tkanivá.

Zoženie: gaultéria indiánska , Gáfor, Rumanček pravý, Marocký rumanček, Peppermint, Helichrysum, Osmanthus.

Gaultéria indiánska (Wintergreen): (Ericaceae): ukľudňujúci olej, ktorý sa používa na tlmenie bolesti a svalových kŕčov. Protizápalové pôsobenie, stimuluje pečeň. Pôsobí protikŕčovo, protizápalovo. Obsahuje 99% metyl salicylátu, ktorý pôsobí podobne ako kortizón. Pomáhá pri artritíde, reumatizme, zápalu šliach, vysokému krvnému tlaku a kŕčoch. Vo všeobecnosti sa používa na všetky problémy súvisiace so zápalom kostí, svalov a kĺbov.

Gáfor (Lauraceae):stálezelená drevina. Olej je destilovaný z dreva. Gáfor sa ľahko vstrebáva a pôsobí chladivo, podobne ako mentol. Do tejto zmesi je zaradený pre svoje tlmiace a  upokojujúce účinky.

Rumanček pravý: pôsobí protizápalovo, upokojuje autonómny nervový systém, tlmí bolesti. Pomáhá znižovať krvný tlak. Uľavuje pri artritíde a reumatizme.

Marocký rumanček: pôsobí protizápalovo, redukuje bolesť, ulevuje pri pálení a svrbení, upokojuje nervy, funguje ako antihistaminikum (pomáha potlačiť alergické reakcie), pomáha pri nízkom tlaku, pri artritíde a reumatizme.

Peppermint / Mäta prieporná: protizápalové pôsobenie, obnovuje poškodené tkanivá. Upokojuje a ochladzuje, môže pomôcť s artritídou a reumatizmom.

Helichrysum italicum (talianska slamenka): pôsobí antikoagulačne, čistí krv a zlepšuje krvný obeh. Pôsobí anesteticky, rozpúšťa krevné zrazeniny. Má veľmi silný protizápalový účinok, pomáha redukovať zápal aj v mozkových plenách. Na psychickej rovine pomáhá zbaviť sa hnevu, ktorá bráni odpustit a pokračovať ďalej. Účinok: mukolytický, expektoračný, antispasmodický, stimuluje pečeň, redukuje jazvy a kožné škvrny, vyrovnáva krvný tlak, chelátuje (vstrebáva) chemické látky a toxíny.

Osmanthus (vôňokvetka): Tento druh vôňokvetky pochádza z Ázie. Má žlté kvety a exotickú vôňu. Pôsobenie protizápalové, je neuroprotektívny, má antioxidačné účinky. Jedna z 10 tradičných čínskych rastlín. Jej kvety sú vysoko aromatické a používajú sa v niektorých najdrahších parfémoch sveta. V čínskej medicíne sa používa na redukciu hlienu a stagnáciu krvi.
Indikácia:artritída, bolesti chrbta, bolesti kostí, brucha, fibromyalgie, zápaly, bolesti kĺbov, svalové bolesti, bolesti hlavy.
Aplikácia:aplikujte na chrbát vo forme obkladu a na reflexné body tela. Pri ostatných bolestiach v tele sa aplikuje priamo na postihnuté miesto.
Upozornenie: opakované použitie môže mať za následok zvýšenú citlivosť pokožky. V tehotenstve používať opatrne.
 
dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Objem: 5 ml
Vôňa: bylinková, gáfrová, ostrá

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz