Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Correct-X® Essential Ointment

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
19,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Viacúčelová prírodná masť Correct-X® Essential Ointment, ktorá pomáha upokojiť pokožku a podporuje prirodzený proces návratu pokožky do zdravého stavu po tom, čo bola vystavená stresu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadidlo, Helichrysum, Tea Tree, Cédrové drevo a Levanduľa – všetky esenciálne oleje CPTG Certified Pure Tested Grade™, o ktorých je známe, že pomáhajú pri upokojovaní podráždenia pokožky – sa používajú v doTERRA Correct-X. Táto viacúčelová prírodná masť pomáha upokojiť pokožku a udržiavať ju čistú a zároveň sa zotavovať z trápenia. Correct-X poskytuje bariéru proti vlhkosti, ktorá pomáha chrániť a súčasne upokojuje a hydratuje pokožku. Táto masť bez obsahu ropy a konzervačných látok sa rýchlo vstrebáva a je jemná a nedráždivá, vďaka čomu je ideálna pre citlivú pokožku.

Návod na použitie:

Aplikujte na postihnuté miesta podľa potreby.

Upozornenia:

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte priamemu kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prestaňte používať.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: plastová tuba
Objem: 15 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz