chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Čaj Upokojujúca kamilka - sypaný BIO

Neohodnotené
Značka: Medica tea
4,90 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Jednodruhový kamilkový čaj, ktorý dokáže pomôcť pri širokom spektre problémov. Najlepšie účinky má kamilka pri problémoch s trávením, kožnými problémami a cholesterolom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rumanček, harmanček, kamilka – to všetko sú rôzne názvy pre tú istú bylinku, ktorá upokojuje tráviacu aj vylučovaciu sústavu, zmierňuje kožné problémy a upokojuje myseľ. Jej pozitívne účinky sú využiteľné aj pri menštruačných bolestiach či pri potrebe zníženia hladiny cholesterolu v krvi.

S čím vám tento čaj pomôže?

  • Upokojiť trávenie
  • Zmierniť menštruačné bolesti
  • Znížiť cholesterol

Kamilka – upokojuje tráviacu a vylučovaciu sústavu, pokožku, myseľ a celý organizmus. Zmierňuje menštruačné bolesti, znižuje cholesterol.

Zloženie: rumanček kamilkový (Matricaria recutita) tej najvyššej kvality

Rumanček je certifikovaného BIO pôvodu.

Medica Tea sú liečivé čaje, stvorené, aby pomáhali. Príroda nám dala všetko potrebné , aby nám pomohla zvládnuť boj s chorobami a príznakmi modernej doby. V Medica Tea sme sa sústredili na človeka a prírodu. Zvolili sme výnimočné kombinácie bylín, ktoré sú rokmi overené pre svoju účinnosť. Zloženie čaju je výlučne z prísne kontrolovaných organických surovín. Pri výbere bylín sme prizvali odborníkov z oblasti medicíny a fytoterapie, aby nám pomohli s výberom zmesí. Čajové zmesi, ktoré sme vybrali, svojim zložením a účinkami pomáhajú pri vybraných problémoch prírodnou cestou.

Produkty Medica TEA v žiadnom prípade nenahrádzajú liečbu a vždy sa obráťte na svojho lekára.

 


Dodatočné parametre

Kategória: Bylinkové čaje
Balenie: 30g
Druh: Sypaný

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz