Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

Bylinkové telové sviečky

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Pakoštovky
11,60 €
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Používali sa už v najstarších dobách: v starej Indii, Číne, Tibete, Egypte. Používali ich aj Slovania a Kelti. Ľudia zistili, že ak v ceste prúdenia energie vznikne prekážka, táto blokáda nám spôsobuje bolesť. Sviečka pomôže uvoľniť prúdenie energie. Kedysi ich vyrábali z kôry brezy, dutých stoniek rastlín, z listov liečivých rastlín, alebo papyrusu. Neskôr ponorili látku do vosku – horenie je rovnomernejšie, pomalšie a účinok je silnejší. Sviečka má tvar lievika, je to potrebné na vytvorenie komínového efektu. Vyrábajú sa ručne a pridávajú sa do nich silice.

Predávajú sa po 7ks v balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teplo zmäkčuje usadeniny, obnovuje toky energie, medzibunkový metabolizmus, stimuluje nervové zakončenia, meridiány. Vyťahuje toxíny z tela. Cez rozšírené póry sa do kože dostávajú výťažky zo silíc, účinné látky z vosku. Podtlak vytiahne usadeniny na vnútornú stenu sviečky. Horením vzniká kondenzát z včelieho vosku a bylín.

Ošetrenie uší: prikladáme sviečky na obidve uši! Nesmie sa aplikovať po operácii ucha, pri neznámych akútnych bolestiach, akútnom zápale. Sú účinné pri: nedokrvení ucha, nedoslýchavosti, nespavosti, migréne, pocite tlaku v hlave a ušiach, aktiváciu lymfatického obehu hlavy.

kominovy-efekt

Ďalšie indikácie: oslabená imunita, bolesti podbruška, menštruačné bolesti, bolesti kĺbov a valov, neuralgie, metabolické poruchy, reuma, artritída a artróza, stres, únava, dutiny, problémy s rovnováhou, šerosleposť, pečeň, candida. Parazity, vírusy a plesne, krvný tlak, chrípka, zuby.

Diagnostika usadenín:

  • jemný prášok – začínajúci problém, baktérie, vnútorné opuchy.
  • Ak sú to tzv. nugetky:
    • žlté a zelené – hnis,
    • ružové a červené – krvné zrazeniny a tromby,
    • sivé a čierne - kamene a piesok.

Stolové voskové sviečky: vyparujú liečivé látky na rozdiel od parafínu. Čistia ovzdušie, ionizujú vzduch, eliminujú elektromagnetický smog, pomáhajú v rekonvalescencii, znižujú účinky geopatogénnych zón, pomáhajú pri stresových a traumatických situáciách, navodzujú upokojenie a harmóniu, pomáhajú koncentrovať sa, pred spánkom– navodzujú pokojný spánok.

telove-sviecky

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Balenie: 7ks

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz