Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

a2z Chewable 60

Novinka
Neohodnotené
Značka: doTERRA
32 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

doTERRA a2z Chewable tiež podporuje zdravú funkciu buniek poskytovaním antioxidačnej ochrany bunkovej DNA. Bunkový stres je prevažne spôsobený voľnými radikálmi, ktoré sa viažu na iné zdravé molekuly a môžu spôsobiť poškodenie. Bunky sú vybavené na obranu pred poškodením voľnými radikálmi využívaním molekúl bohatých na elektróny nazývaných antioxidanty, ako sú vitamíny A, C a E a ďalšie (ako sú tie v superpotravinách a zmesiach Alpha CRS ® +), na neutralizáciu molekúl voľných radikálov. Okrem toho na zabezpečenie exogénnej antioxidačnej ochrany proti poškodeniu voľnými radikálmi podporujú polyfenoly v doTERRA a2z Chewable aj endogénnu produkciu a recykláciu antioxidantov vytvorených telom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrem antioxidantov obsahuje doTERRA a2z Chewable aj bunkovú energetickú zmes vitamínov B, ktoré sú dôležitými metabolickými faktormi bunkovej energie. Rastúci počet dôkazov ukazuje, že bez ohľadu na to, koľko jeme, získavame menej základných živín, ktoré sú životne dôležité pre optimálne zdravie, ako sme mali v minulosti. doTERRA a2z Chewable poskytuje vyvážený, vysokokvalitný doplnok formulovaný tak, aby poskytoval základné mikroživiny, o ktorých je známe, že podporujú optimálnu vitalitu a pohodu, ktoré môžu byť nedostatočné vo vašej strave alebo strave vášho dieťaťa. doTERRA a2z Chewable je ideálny pre deti aj dospelých, ktorí uprednostňujú žuvanie tablety. Žuvačka chutí skvele a je ideálna pre tých, ktorí chcú zvýšiť spotrebu základných živín a antioxidantov, ktoré podporujú zdravý vývoj buniek a dlhovekosť.

Primárne výhody:

 • Bezpečné pre deti od 4 rokov a dospelých, ktorí uprednostňujú žuvačky pred kapsulami
 • Kognitívna zmes: Cholín, fosfatidylserín, inozitol
 • Skvelá chuť vodného melónu
 • Žiadny kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, umelé farbivá, sladidlá ani príchute
 • Obsahuje zmes superpotravín, ktorá pomáha podporovať celkové zdravie a pohodu
 • Formulované s doTERRA patentovanou zmesou Alpha CRS ® + Blend
 • Vyvážená zmes základných vitamínov vrátane antioxidačných vitamínov A, C a E a komplexu bunkovej energie vitamínov B
 • Obsahuje zmes biologicky dostupných minerálov vrátane vápnika, horčíka, zinku, medi a mangánu
 • Špeciálne formulované na každodenné používanie s IQ Mega ® ako komplexný základ doplnku stravy pre celoživotnú vitalitu a pohodu

Návod na použitie:

 • Deti od 4 rokov: Užívajte 2 tablety denne s jedlom
 • Dospelí môžu užívať až 3 tablety denne

Upozornenie:

 • Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali pred použitím poradiť s lekárom
 • Nepoužívajte, ak je poškodená alebo chýba bezpečnostná pečať
 • Neobsahuje lepok, mliečne výrobky, pšenicu, sóju, vajcia ani orechové produkty
 • Pre deti do 4 rokov sa pred použitím tohto produktu poraďte s lekárom

Náhodné predávkovanie výrobkami obsahujúcimi železo je hlavnou príčinou smrteľnej otravy u detí mladších ako 6 rokov. Tento výrobok uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade náhodného predávkovania ihneď zavolajte lekára alebo toxikologické centrum.

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 
Dozvedieť viac sa môžete v tomto článku.
  
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Balenie: 60 žuvacích tabliet
Vhodné pre: dospelých, deti
Vlastnosti: Bez laktózy, Bez farbív, Prírodné

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz