Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

6. čakra Adžňa

Novinka
Neohodnotené
Značka: Gergiš
8,40 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Tmavo modrá sviečka pre 6. čakru – ADŽŇA – tretie oko.
Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Adžňa - čakra tretie oko, je v strede, jeden prst nad koreňom nosa. Otvára sa dopredu. Ovplyvňuje činnosť uší, očí, hypotalamusu a nervov.

Vyjadruje vedomé vnímanie bytia. Je to sídlo vyšších duchovných síl, intelektuálnych schopností rozlišovania, pamäte a vôle, na telesnej úrovni najvyššie riadiace centrum centrálneho nervového systému. 6. čakra je sídlom všetkých uvedomovacích procesov. Máme preto schopnosť k prejaveniu (manifestácii), až po materializáciu alebo dematerializáciu. Môžeme tak aj vytvárať nové reality na fyzickej úrovni a staré rušiť.

Jej harmónia sa prejavuje v pochopení duchovných konceptov, filozofie a tým, že “vidíme” aj bez logického vysvetlenia, dokážeme predvídať a chápeme procesy, ktoré k pochopeniu vyššieho bytia viedli.

Blokácia sa prejavuje tým, že sa riadite len tým, čo sa dá logicky a vedecky vysvetliť, odmietate akúkoľvek vieru a filozofiu a máte potrebu duchovne založených ľudí presviedčať o pravosti vašich myšlienok.

  • Farba: INDIGOVO MODRÁ, ŽLTÁ a FIALOVÁ
  • Zmysel: VŠETKY ZMYSLY, tiež NADZMYSLOVÉ VNÍMANIE
  • Symbol: LOTOS s 96 okvetnými lístkami (2x48)
  • Základný princíp: Poznanie BYTIA
  • Časti tela: tvár, oči, uši, nos, dutiny, malý mozog, centrálny nervový systém
  • Žľaza: HYPOFÝZA

Hypofýza svojou činnosťou ovláda funkciu všetkých ostatných žliaz. Ako dirigent zaisťuje harmonickú súhru všetkých žliaz v tele. Touto čakrou sa dovršuje vedomé vnímanie bytia. Je to sídlo vyšších duchovných síl, intelektuálnych schopností rozlišovania, pamäte a vôle. Na telesnej úrovni je to najvyššie riadiace centrum  centrálneho nervového systému.

Vývojom nášho vedomia a postupným otváraním šiestej čakry môžeme proces materializácie alebo dematerializacie našich uvedomovacích procesov stále viacej ovládať. Sila našej predstavivosti tak vytvára energiu k naplneniu určitej myšlienky, alebo priania. Zároveň získavame prístup ku všetkým úrovniam STVORENIA, ktoré ležia za fyzickou realitou. Potrebné poznanie k nám prichádza intuíciou, jasnovidením, počutím alebo cítením. Čo sme možno len nejasne tušili, stáva sa jasným a zreteľným.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému tela.

Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému so 6. čakrou.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Rozmer: 47x220mm

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz