Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

4. čakra Anaháta

Novinka
Neohodnotené
Značka: Gergiš
8,40 €
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Zelená sviečka pre 4. čakru ANAHÁTA – srdcová čakra.
Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Anaháta - srdcová čakra, sa nachádza v oblasti hrudníka, v hrudnom koši medzi prsiami, chrbticou a oblasťou srdca. Ovplyvňuje hrudník, pľúca, krv, krvný obeh. 

Vyjadruje: bezpodmienečnú lásku a schopnosť súcitu, odpustenia. Musíte mať v srdci odvahu odpustiť tým, ktorí vám ublížili, aby ste mohli s otvoreným srdcom vykročiť dopredu. Táto čakra je míľnikom medzi čakrami “nižšej” úrovne a tými “vyššími”. Ale pozor - bez spodných vyššie zákonite nemôžu fungovať.

Pokiaľ je táto čakra harmonická a očistená od všetkého falošného ega, ste centrom lásky a viete uzmierovať okolie. Nehanbíte sa za svoje city a preto viete prejavovať lásku aj ostatným. Viete odpúšťať a vždy veríte v nápravu. Pokiaľ sa to však zvrtne, a čakra vysiela viac energie než prijíma, príde k slovu ego a vy máte potrebu vlastniť, ovládať druhých.

  •  Farba: ZELENÁ, tiež aj RUŽOVÁ a ZLATÁ
  • Element: VZDUCH
  • Zmysel: HMAT
  • Symbol: LOTOS s dvanástimi okvetnými lístkami
  • Základný princíp: odovzdanosť

Časti tela: srdce, horná časť chrbta s hrudníkom a hrudnou dutinou, spodná časť pľúc, krv a krvný obeh, koža.

Žľaza: Brzlík (týmus) - reguluje rast a riadi lymfatický systém, povzbudzuje a posilňuje imunitný systém.

Srdcová čakra vytvára stred systému čakier. Jej symbolom je šesťuholník, ktorý veľmi názorne ukazuje, ako navzájom prenikajú energie troch horných a troch spodných čakier.

Úloha srdcovej čakry je zjednocovanie skrze LÁSKU.

Každá túžba po vrúcnom kontakte, po splynutí, harmónii a láske sa prejavuje prostredníctvom srdcovej čakry. Srdcová čakra je centrom, ktorého sila vyžaruje veľmi silno. Srdcová čakra je často nazývaná BRÁNOU DO DUŠE, pretože nie je len sídlom najhlbších a najživotnejších pocitov lásky, ale ňou sa môžeme spojiť tiež s univerzálnou časťou našej duše, božskou iskrou v nás.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému tela.

Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému so 4. čakrou.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Rozmer: 47x220mm

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz