chairDOVOLENKA Z dôvodu čerpania dovolenky, budú všetky objednávky vytvorené po 12.6.2024 vybavované od 2.7.2024, ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

3. čakra Manipura

Novinka
Neohodnotené
Značka: Gergiš
8,40 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Žltá sviečka pre 3. čakru Manipura –  čakra Solar plexu.
Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Manipura- čakra solar plexu, sa nachádza nad pupkom, v oblasti solar plexu. 

Je spojená so schopnosťou vytýčenia cieľa a jeho dosiahnutia, silou, energiou, snahe pomôcť a zdravím. Pri slabej tretej čakre človek pociťuje hnev, príkorie, žiarlivosť, depresie a choroby, nevidí ani ciele ani skutočnú podstatu vecí. Takíto ľudia môžu byť chamtiví a neľútostní vo vzťahu k druhým. Fungovanie tejto čakry je najdôležitejšie vo vzťahoch s okolím. Pri vyváženej funkcii tretej čakry je človek plný energie, sily a dosahuje svoje ciele. Táto čakra je blokovaná hanbou.

  • Farba: ŽLTÁ až ZLATOŽLTÁ
  • Element: OHEŇ
  • Zmysel: ZRAK
  • Symbol: LOTOS s desiatimi okvetnými lístkami
  • Základný princíp: Utváranie bytia
  • Časti tela: spodná časť chrbta, brušná dutina, tráviaci systém, žalúdok, pečeň, slezina, žlčník, vegetatívny nervový systém.
  • Žľaza: Podžalúdková žľaza (pečeň) 

Oheň znamená svetlo, teplo, energiu, aktivitu a v duševnej rovine tiež očistenie.

Čakra solar plexu je tiež v priamom spojení s astrálnym vibračným poľom, nazývaným tiež POLE PRIANÍ alebo ŽIADOSTÍ, ktoré je nositeľom našich emócií.

Kladný postoj k životu a zmysluplná integrácia pocitov, prianí i našich životných skúseností vedú k tomu, že sa tretia čakra uvoľní a otvorí, čím sa svetlo v nás zosilňuje  a presvetľuje náš život a celý náš svet. Keď je naša tretia čakra otvorená, cítime sa sviežo, radostne a vnútorne naplnení. Touto čakrou vnímame tiež priamo vibrácie ostatných ľudí a odpovedajúcim spôsobom na nich reagujeme.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému tela.

Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému s 3. čakrou.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Rozmer: 47x220mm

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz