Doprava zdarmaDoprava ZDARMA pri nákupe nad 100€
Zákaznícka podpora:info@esoldi.sk

1. čakra Muladhara

Novinka
Neohodnotené
Značka: Gergiš
8,40 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Červená sviečka pre 1. čakru - Muladhara (energia, sila) – koreňová čakra.
Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšejšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muladhara (energia, sila) – koreňová čakra.

Rotuje okolo dolného konca chrbtice. Prislúcha jej červená farba. Spája sa so základnými fyzickými potrebami. Ovplyvňujú ju myšlienky a pocity týkajúce sa uspokojovania základných fyzických potrieb ako je bývanie, domov, majetok, fyzické bezpečie, práca a financie. Ak máme obavy, že sa niektorá z týchto potrieb nenapĺňa, čakra sa zanáša a vplýva to negatívne aj na danú oblasť tela. Utkvelé myšlienky tým vytvárajú v tele nerovnováhu.

  • Farba: OHNIVO ČERVENÁ
  • Element: ZEM
  • Zmysel: ČUCH
  • Symbol: LOTOS so štyrmi okvetnými lístkami
  • Základný princíp: Telesná vôľa BYŤ
  • Časti tela: všetko pevné (chrbtica, kosti, zuby, nechty), ďalej zadok, hrubé črevo, konečník, prostata, tvorba krvi, stavba buniek
  • Žľaza: Nadľadvinky

Spája nás s fyzickým svetom – kontakt s „DUCHOM MATKY ZEME“, zažívame elementárnu silu ZEME, jej lásku a trpezlivosť.

Jej farba je červená, farba energie a aktivity, farba vnútorného jadra našej planéty. Tvorí životne dôležitý základ a prameň vitálnej sily pre vyššie čakry. Tu sme napojení na rezervoár síl energie KUNDALINI. Tu začínajú tri hlavné kanály energie SUŠUMNA, IDA a Pingala.

Tak, ako srdce vo fyzickom tele, je ZÁKLADNÁ ČAKRA centrom nášho obehového systému energií. PRVÁ ČAKRA by mala byť v rovnováhe so SIEDMOU ČAKROU, aby sme si udržali svoju vnútornú stabilitu.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému tela.

Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému s 1. čakrou.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Rozmer: 47x220mm

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz